Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyedül is elmenjek szórakozni...

Lany188 kérdése:

Egyedül is elmenjek szórakozni? L/20

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy mióta egyetemista vagyok, voltam néhány buliban, és most is szeretnék, de nincs kivel. Kétféle barátaim vannak: vagy nem bulizósak vagy nem itt élnek. Ezen felül még kevés is kicsit az önbizalmam, és régóta nem volt párkapcsolatom, de szeretnék ismerkedni (elsősorban pasikkal, de szívesen csatlakoznék egy nagyobb csoporthoz is, akikkel el tudnék járni ilyenkor is szórakozni).

2015. júl. 16. 21:42
 1/4 anonim válasza:

Szerintem holnapra 42-en fognak írni, hogy elkísérnének. Vigyázz majd velük, mert sok a beteg. :)


BTW a kérdésedre válaszolva: igen, menj bátran egyedül.

2015. júl. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, csak én az egyetem elvégzése miatt kerültem ilyen szituba és én srác vagyok...


Nem szoktam a neten ismerkedni (pláne nem itt), de most jó fej leszek :)

Pénteken kinézek a Campus fesztre és meghívlak 1 bármire, mindenféle külső-belső tulajdonságodtól függetlenül :D


Ha kérdésed van, bátran klikkelj a Privát üzi gombra.


27F

2015. júl. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En szivesen elmennek veled bulizni, mar eleg regen voltam, talan 2 eve utoljara. Nekem sincs nagyon kivel elmenni, fokent ez a problema.

24/f

2015. júl. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én szívesen "elmegyek" veled, akár rendszeresen is
2015. júl. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!