Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek is van olyan ismerősötö...

Nektek is van olyan ismerősötök, akit mindenki bir, ti pedig nem értitek, mit szeretnek benne?

Figyelt kérdés

Nekem van egy osztálytársam, aki mindig magát fényezi, hogy ő milyen szorgalmas, meg hogy ő még influenzásan, 40 fokos lázzal is bejött az iskolába (hadd fertőzzön meg másokat is..) és amikor én egy hétig nem mentem suliba, mert megfáztam, csak épp nekem nem volt hozzá hasonlóan 40 fokos lázam, "csak" taknyos voltam meg teljesen el volt menve a hangom, be volt gyulladva a torkom és kb állni is alig birtam, akkor ő rámirt facebook-on és kiosztott, hogy ha ő bement influenzásan, akkor én miért 'döglök itthon, az ágyban'. Meg egyszer az osztályból pont őt láttam fent fb chaten, ezért tőle kértem el az aznapi meg az előző 2 napi matek házikat, hogy irja már le, hanyadik oldal hanyas feladat, ő meg leirta, aztán hozzátette, hogy amúgy ne mástól kéregessem el a házikat, hanem menjek iskolába, mert ezzel másoknak is plusz programokat csinálok, hogy ki kell nekem keresni néhány kicseszett feladatszámot -.- Inkább mondta volna azt, hogy nincs kedve megkeresni és kérjem el mástól... És a poén, hogy mindenkivel ilyen bunkó, mások még is mindig tőle kérnek tanácsokat, meg ha az osztályon belül felmerül valamilyen téma, pl. hogy hová mennénk kirándulni, mindenki mindenkivel veszekszik, de ha ez az egy ember mond valamit, hogy ő hová akar menni, egyből mindenki helyeselni kezd, hogy igen, igaza van XY-nak, menjünk oda, ahová ő akar! Még ha valami kényes kis cicababa lenne az osztályban, aki körül mindig ott legyeskedik vagy 8 csicskája meg az összes fiú, még megérteném, hogy ennyire adnak a véleményére, de igazából egy olyan gyerekről van szó, aki 16 évesen annyira megkeseredett, mint valami 80 éves öregasszony, amikor épp nem cseszeget valakit, akkor panaszkodik, hogy hogy fáj ez, hogy fáj az, komolyan az életkedvem elmegy tőle.

Miért imádják ennyire, amikor igy viselkedik? Másnak is van ilyesmi tapasztalata valamelyik ismerősével?


2015. okt. 6. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ügyeletes buzgómócsing mártír.Én speciel rühellem ezt a típust(suliban is rühelltem, de felnőttként melóhelyen is vannak ilyen féreg tipusok).Akik bírják, azok valószinűleg hasonlóan kiállhatatlan fajtához tartoznak, vagy kihasználják például.Mert ugye a mártír mindent elvállal, hogy utána jót sopánkodhasson.Meg károghasson, hogy ő csinál mindent, a többi meg lusta disznó.Isten őrízz hogy kérj tőle valamit! Szerintem messzire kerüld, mint a pestist.Bárki máshoz szólsz, jobban jársz!
2015. okt. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Másrészt az lehet a "titka", hogy sokat pofázik, meg mindenre van ötlete, asok birka meg imádja ha vezetik és megmondják, hová menjen, mit csináljon.Mert az ostoba többség arra is lusta, hogy önálló gondolata legyen.Ezért lesznek az ilyen tripákokból a vezetők.
2015. okt. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem olyan van, aki mindenkit telibeszar, mindenre helyesel, soha nincs véleménye csak pozitív, de ha neked negatív akkor is helyesel, amikor érdeke meg egy játékkal játszassz vele akkor keres téged, amúgy meg le sem szar, mikor valamihez nincs kedve akkor féreg módon elhiteti, hogy jön, aztán utána meg vagy kitalál valamit vagy direkt vissza sem ír... És a legjobb, hogy ezt mindenki tudja róla, mások is mondták már ezt, még is mindenki odáig van érte, és az ő társaságát keresi... érthetetlen.
2015. okt. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen embereknek az az egyik titka,hogy folyamatosan pofáznak pl.:ha veszünk egy teljesen új anyagot a suliba amit még senki nem tud ,az illető képes összehordani minden hülyeséget és megdicséri a tanár mert gondolkodott:D ha bárki ilyen "aktív" lenne,mindenhez lenne hozzáfűznivalója akkor ugyan ilyen népszerű lehetne,de hál' istennek nincs mindenkinek ilyen természete és ne is legyen mert nagyon idegesítő!(az én esetemben nyafogás,kényeskedés,okoskodás)Ez a nyalizás osztálytársak/tanárok révén oda-vissza meg szükségtelen,nekem nem kéne egy csomó kamu-barát.
2015. okt. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Amúgy tényleg ilyen ez a csaj, hogy mindig mindent magára vállal, csak hogy később panaszkodhasson...Erről jutott eszembe, hogy egyszer az egyik tanár kitalálta, hogy 4-5 fős csapatokba rendeződjön az osztály és mindegyik csapat készitsen egy prezentációt valamilyen témával kapcsolatban, a témát osszuk fel a csapattagok között és mindenki gyűjtsön információkat és igy együtt csináljuk meg a prezentációt. Erre igy a többi velem egy csapatban lévő emberrel gondolkodtunk, hogy hogy csináljuk meg, meg hogy ki miről gyűjtsön egyáltalán anyagot. Erre ez a csaj közölte, hogy ő már aznap, mikor a tanár mondta ezt a prezentációs dolgot, megcsinálta otthon teljesen egyedül az egészet és majd kinyomtatja a szöveget és odaadja mindenkinek, hogy tanuljuk be...A többiek meg örültek, hogy legalább nem nekik kell kinlódni ezzel, nekem viszont kicsit rosszul esett, hogy ennyire hülyének néz minket, hogy nem is engedi, hogy nekünk bármilyen beleszólásunk legyen ebbe, amikor ez elvileg csapatmunka lenne...És utána hetekig hallgattam a csajtól, hogy jajj, ő tök egyedül csinálta meg az egészet, alig tudott tanulni, mert az egész délutánja erre ment el, hogy azt a szart szerkesztette..-.-"
2015. okt. 6. 21:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez egy rémálom lesz a munkahelyen, ahol majd dolgozni fog!Isten mentsen tőle minden épelméjű embert.
2015. okt. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
csaj? akkor majd anyukaként Ő lesz a szülőiértekezletek "motorja" :D már előre látom magam előtt ahogy a többi szülő forgatja a szemét ha felszólal :D :D
2015. okt. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2. Ott van az igazság. Te meg legyél a juhász.


Ba...a meg aki infulenzásan szétfertőz mindenkit.

2015. okt. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ismeros... Nekem szemely szerint ket ilyen ismerosom van, mindig mindenkirol mindent tudni akarnak, mindig mindenbe beledumalnak, a fo igazsagosztok, a megmondoemberek, hogy mi a helyes es helytelen. Fo szabalyszegok akik masokat terelgetnenek allandoan es ha vki szabalyt szeg, lebuktatja, beegeti masok elott, stb.. Jol orrba kell vagni az ilyet. En nagy szemekkel pislogok altalaban, hogy ezt vajon komolyan gondolhatja- e , es ha igen, hogy erezheti magat vajon. Mert ket veglet van, aki helyesli vagy aki utalja. De ez is nezopont kerdese, valoszinuleg vannak szemelyisegtipusok, akiknek pedig en vagyok ilyen szinten idegesito. B-)
2015. okt. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!