Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen hobbit/sportot érdemes...

Milyen hobbit/sportot érdemes elkezdenem fiúként, ahol nagyobb esélyem van lányokkal ismerkedni, esetleg olyan közösségbe tartozni?

Figyelt kérdés
Jelenleg az a gondom, hogy olyan érdeklődésem van, olyan suliba járok, olyan sportokat csinálok, ahol nincsenek igazán lányok, kevés a lehetőségem ismerkedni. Neten folyton csalódás ért, szóval szívesebben ismerkednék többet élőben, viszont az utcán leszólítás nem az én világom, nem vagyok hozzá elég bátor. Nem tudom, milyen közösségbe csatlakozhatnék, vagy mit sportoljak, csináljak, hogy ez változzon. Fontos azért az is, hogy ne csak az ismerkedés miatt csináljam azt amit, szóval megjátszani nem akarom magam. Tánctanfolyam, társas tánc annyira nem az én világom, szórakozóhelyeket nem szeretem túlzottan.

2015. okt. 8. 09:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Én a helyedben szereznék egy kutyát:d
2015. okt. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És akkor jobban tudok ismerkedni?:D Az a baj ezzel, hogy szerintem nem lennék jó gazdi, meg sokszor nem vagyok otthon.
2015. okt. 8. 09:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Hö hö balettet mondanám, de nem vsgy táncos lábú. Mit szólnál a kondihoz? :D
2015. okt. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

aerobic. :D

Vagy valami vizes sport. Pl. vízilabda, műugrás, úszás. Többnyire ott vannak egy karnyújtásnyira a lánycsapatok edzései is, azzal ismerkedsz akivel csak akarsz. :D

A szinkronúszók spárgáit egyszer látnod kell. 20 lány csinálja egyszerre. :D Nem rossz és kedved is lesz tőle edzeni és lejárni. :D

2015. okt. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ott is nagyjából 9:1 az arány a férfiak javára, akik meg vannak lányok, azok is inkább a nagydarab, régóta kigyúrt srácokra buknak. Újoncként sok időbe telne, míg lenne ott esélyem, szerintem. Bár gondolkodtam már ezen, csak ott is inkább magukkal vannak elfoglalva az emberek.
2015. okt. 8. 09:52
 6/11 A kérdező kommentje:

Úszás viszont nem rossz ötlet, az lehet egy alternatíva, köszi a tippet :)

Még várom a további ötleteket!

2015. okt. 8. 09:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Kezilabda, roplabda pl. amugy kutyaval nagyon lehet csajozni/pasizni.
2015. okt. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A kutya nem játékszer baameg, nem veszünk élőlényt csak azért, mert majd akkor hátha jobban fog menni az ismerkedés! Becsajozik, aztán? Kidobja az utcára, hogy éhen haljon, már ha meg nem fagy, vagy el nem üti egy autó előbb?!


Olasz nyelvtanfolyamra menj: minden tizes csoportban maximum 2-3 fiú van. Minden újabb szintnél válthatsz csoportot, tehát rengeteg csajt meg tudsz majd ismerni.

2015. okt. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mondanám hogy de, a tánc. De így azt mondom lovagolj.:D

VAgy menj könyvtárba, tanulj nyelvet én ezt tudom ajánlani.

2015. okt. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lovaglás.:D
2015. okt. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!