Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány mérettel nagyobb kabátot...

Hány mérettel nagyobb kabátot érdemes venni a terhesség és a hordozós időszak idejére?

Figyelt kérdés
Láttam tök jó hordozós kabátokat "tök jó" áron, így asszem, maradnék inkább egy nagy méretű sima kabátnál. De mennyivel vegyek nagyobb méretet? Tél végi baba lesz, szóval egy meleg kabátra lesz szükségem, ami kiszolgál a hideg hónapokban pocakosként, és utána elöl tudom benne hordozni a babát is.

#kabát #hordozás #terhes ruházat
2015. okt. 5. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem alapból M-es a méretem, elég vékony alkat vagyok, de a 8. hónapban muszáj volt vennem télikabátot (januári baba), mert nem fértem bele a régibe, 2XL-eset kellett vennem! Szóval jóval nagyobbat. De persze felpróbáltam előtte.
2015. okt. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem érdemes előre megvenni, mert nem tudhatod,h mekkora pocakod lesz akkor, h rád jön-e, kényelmes-e. amikor már aktuális és olyat kellene hordanod, akkor érdemes próbálni és venni. ami a terhesség végén jó, az garantáltan jó marad szülés után, hiszen nagyobb már nem, csak kisebb lesz a hasad
2015. okt. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A téli kabátom még, ahogy nézem, szükösen, de jó lesz talán november közepéig, ha nem nő akkorát a hasam, akkor talán végéig is (már most alig jön rám egy másik kabátom), de utána kelleni fog egy, és még bőven nőhet a pocakom. ilyen esetben mekkora mérettel érdemes vajon nagyobbat venni?
2015. okt. 5. 17:20
 4/6 anonim ***** válasza:

a kabát fazonjától is függ ám, meg hogy mekkorára nő a pocid.

nekem az első gyerekkel jók voltak a korábbi kabátjaim! a másodiknál is csak 1 számmal kellet nagyobb kabát (februári születésű és akkor még áprilisban is volt hó!), mondjuk én alapból is vállas-magas vagyok és direkt nem karcsúsítottat, hanem kényelmes fazonú férfi síkabátot vettem, így később a férjem hordta el.

2015. okt. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En az addig is hordott kabatomat alakitottam at. Atlapolos fazon volt,igy tudtam bele vizszintesen tepozar csikokat varrni es igy boviteni ahogy nott a pocak. A babat pedig 3 hos kor elott nem ajanlatos hordozni,azt meg gondold at:)
2015. okt. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha van ügyeskezű ismerősöd, akkor a meglévő kabidat át tudja alakítani egy elölre cipzározható polár betéttel pl. amivel a kezdetektől nyugodtan hordozhatsz :)
2015. okt. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!