Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy legyek facebookon és...

Hogy legyek facebookon és instagrammon közkedvelt?

Figyelt kérdés

Tudom, mé foglalkozok ezzel? Mé érdekel engem ez a hülyeség? Meg vajon kit érdekel ez? (csak azok válaszoljamak akkiknek van normális kommentjük, köszi)

Sok like- ot szeretnék kapni!!Hogy mé?

Bizonyítási vágyam van! Van pár olyan személy aki lenézz,pedig nincs sok lájkjuk, de pattognak.Meg akkarom mutattni nekik, hogy igen is jó vagyok és nélkülük is boldog vagyok, sikeres és a legfontosabb menő vagyok nélkülük is.

Szerintettek mit csinaljak?

Én arra gondoltam jó hobbik kénne , pl.

joga, futás, lovaglás, sok könyv, cuki állatok, szép képpek , kreatív cuccok készítése.....

Jó ezek?? Mit csináljak???? Segítség!!!!

Köszönöm előre is a hozzászólasokat :)



2015. okt. 8. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Legyen sok pénzed

2. Vegyél egy BMW-t

3. Menj el a Sztárbákszba a legdrágább cukrosvízért.

4. Tedd a "kávét" a kormány elé, hogy a BMW embléma és a neved a poháron jól látszódjon.

5. Fotózd ezt le, tegyél rá egy jó effektet.

6. Tedd fel instára meg mindenhova a #filthy #rich #bitch hestegekkel

7. Lőjj egy képet a fenekedről

8. A hetedik pontban rögzített képet küldd el nekem.

9. Csináld a következőt a francia riviérán úgy hogy csak a melled, a lábad, és a víz meg egy napernyő+koktél kombó legyen a képen.

10. A fenekedről minden nap rakj fel egyet.

11. Számold a megszámlálhatatlan mennyisègű lájkot.

2015. okt. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan miért kellene?

Az ottlévő agyatlan zombik miatt?

2015. okt. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A való életben kell népszerű legyél. Aki a való életben népszerű, az sok lájkot kap. Sok ismerősöd és barátod kell legyen. Bulizz, ismerkedj.
2015. okt. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%

Méé vagy ilyen hülye??? Há mé??

De először magadat kellene rendbe tenned. Először is azt írod , csak azok válaszoljanak akiknek van normális kommentjük. Ahhoz képest egy becsületes mondatot nem tudsz megfogalmazni. Hogy van aki (lenézz) ! lenéz? Hát ezt nem csodálom. Az IQ-d az nem valami magas.

2015. okt. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!