Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehetnék közkedvelt...

Hogyan lehetnék közkedvelt személyiség?

Figyelt kérdés

Olyan aki után folyton érdeklődnek, akit mindenhova elhívnak, akihez szeretnének közel kerülni, akiről szeretnek beszélni, akit követnének minden közösségi oldalon stb...

L



2014. nov. 14. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok pénzed legyen!
2014. nov. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Dobj félre minden erkölcsöt és tehetséget! A celebeknél működik!


Amúgy ha boldog akarsz lenni, akkor nem azzal foglalkozol, hogy mennyire vagy népszerű! csináld azt, amit szeretsz!

2014. nov. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
már bocsi , de minek akarsz híres lenni?
2014. nov. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 gegefox ***** válasza:

Szerintem egy kicsit sokat akarsz.

De nem lehetetlen.

valamiben jónak sőt kiválónak kell lenned.Az sem elhanyagolható hogy rendelkezz egy jó személyiséggel(FONTOS). A lényeg hogy az emberek felnézzenek rád,úgymond szeressenek.

Sok helyen megy lehet próbálni befutni pl: youtube,egyéb.

Csak elég kitartással és kreativitással kell rendelkezni hogy végbe is tudd vinni. Nehéz meló lesz de megéri.


+amit nem ajánlok az a fentebb is említett celebeskedés.

(ahoz valami olyan hülyeséget kell tenni amivel másokat meg botránkoztatsz)mondhatnám tovább de ez a lehetőség egyáltalán nem jó (a figyelmet meg kapod de az elismerést nem)

Sok sikert.

2014. nov. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Keresd fel Kiszel Tüncit, ő majd ad tanácsot.
2014. nov. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csak arra gondolt, hogy hogyan kerülhetne be pl. egy osztályban abba a baráti körbe, akik bulizni járnak, akik mindig félrevonulnak és csak egymással beszélnek, akik "megadják az osztály arculatát", akik eszükbe jutnak valakinek, aki arra az osztályra gondol.


Persze nyilván nem feltétlen osztály, bármilyen csoport, a jelenség ugyanaz. A valódi kérdés viszont szerintem az, hogy hogyan lehet emberi kapcsolatokat kialakítani, hogyan kell barátkozni... ez egyébként engem is nagyon érdekelne.

2014. nov. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én nem celeb akarok lenni -.- csak úgymond a társaság középpontja:) Amúgy köszi a tanácsokat, természetesen pozitív értelemben gondoltam ezt az egészet. Van olyan dolog az életemben (nem is egy), amihez kifejezetten jól értek, csak nem szoktam ezt "megosztogatni". Szóval nem nagyon tudnak róla. De akkor lehet ideje megmutatnom magam igazán. Amúgy nagyon barátságos, vidám lány vagyok.
2014. nov. 14. 21:42
 8/8 A kérdező kommentje:

#6

Pont erre gondoltam és igen, az a baj hogy én sem tudom hogyan lehetne kiépíteni a kapcsolatokat, vagy valahogy belevágni ebben az életstílusba. Sztem az adottságaim végülis meg vannak ehhez, de mégsem sikerült eddig ilyenné válnom. Pedig szeretném, szimplán azért, mert szeretem ha sok ember vesz körül, ha mindig van akivel el tudok menni ide-oda. Szeretek sokat beszélni, mesélni és amúgy segíteni is másoknak. Meg biztos figyelemhiányban is szenvedek...

2014. nov. 14. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!