Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Járok egy ideje egy kávézóba,...

Járok egy ideje egy kávézóba, de nem tudom a pultos lányok nevét pl. Velem van baj, vagy más is van így?

Figyelt kérdés
Ott ugye nem úgy megyünk először, hogy bemutatkozunk egymásnak. De egy idő után nekem fura hogy nem ismerjük egymást.
2015. okt. 8. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én naponta járok, van hogy többször is egy kisboltba, fogalmam sincs, hogy hívják a 2 eladócsajt, nem is érdekel, vásárolni járok oda.
2015. okt. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

hát kérdezd meg :D

a boltba amibe én járok már egy 2 éve arcról ismerjük egymást egy pár eladóval, de a nevüket nem tudom, ez is valami hasonló.

2015. okt. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
első, sikerült ugyanazt a példát hoznunk :D
2015. okt. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, az én nevemet se tudja senki, és nem is érdekel senkit. Szerintem ha kimennek a kávézóból, már arra sem emlékeznek, hogy nézek ki. Mert mi, pultoslányok, nem női minőségben vagyunk ott, hanem felszolgálóiban. Azaz tök mindegy, hogy én adom oda a kávéd, vagy a Juci.

Komolyan meg akarod tudni a szakmabélijeim nevét?

2015. okt. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi ebben a fura? Ismerkedni jársz oda, vagy fogyasztani?
2015. okt. 9. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 süt válasza:

én évekig jártam egy kocsmába ahol csak évek múlva voltam képes megjegyezni a pultosok nevét.

Addig meg "cicám", "bébi", és "gyönyörűségem" stb. volt a nevük :D

2015. okt. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Topor G válasza:
De szerintem ha meg akarsz ismerkedni velük, szívesen megmondják :)
2015. okt. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!