Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek olyan...

Mi a véleményetek olyan fiatalokról, akik amint beugranak egy kávézóba vagy pedig éjszakai szórakozó helyre, szinte azonnal elkezdenek fényképezkedni, pucsítva pózolni, ölelkezve csücsöríteni, haverral vigyorogva összeborulni egy-egy fotó kedvéért?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy csak én látom úgy, hogy mindez tiszta majomparádé és azt hiszik magukról, hogy éppen az Oscar díj átadáson vannak Hollywood-ban? :)

Sohasem értettem, hogy miért nem élvezik ki a helyzetet, a beszélgetést, egymás társaságát, azt, hogy de rég nem látták egymást és most olyan jó bulizni, szórakozni? Ehelyett mint valami filmsztárok, úgy fotózzák egymást és szinte már azonnal repítik is a fotókat a FB-ra és hasonlókra.

Mennyire értékesek ezek a baráti körök a nagy baráti beszélgetések hiányában? :) Mit fognak ezek majd mesélni az unokáknak?



2013. nov. 8. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Prolik, én csak legyintek az ilyenekre. Jó esetben majd kinövik. Ezek természetesen tiszavirág-életű barátságok és "élmények", már egy év múlva sem fognak emlékezni rájuk.
2013. nov. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Hogy parasztok.
2013. nov. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Irigy vagy, az a bajod. Te mit fogsz mesélni az unokáidnak, hogy otthon ültél, mások Facebookját lesegetted és ítélkeztél?
2013. nov. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

3as

jól szóltál!

2013. nov. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3-4-es: olvassátok el még egyszer a kérdést alaposabban. Köszönöm a válaszotokat.
2013. nov. 8. 18:27
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hármaska: én tartalmasabb és érdekesebb dolgokat fogok tudni mesélni az unokáknak :)
2013. nov. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

én a tizenéves korosztály tagja vagyok, de konkrétan én érzem hülyének magam mert a velem egykorúak a fent leírt és egyéb dolgokat csinálják állandóan szünet nélkül...

ezek a "barátságok" szerintem hamar kihűlnek..

én a barátaimmal beszélgetek vagy élvezem a helyzetet, a helyet , az eseményeket és a hangulatot és max egy-két fotót csinálunk hogy "emlékezetessé tegyük"

a múltkor pl biliárdozni mentünk és a röpke 5 óra alatt készült kb 6 kép..

2013. nov. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Primitívek, ostobák, tudatlanok, igénytelenek, és azt hiszik az ostobaságuk miatt, hogy egy idétlen póztól már sztárokká válnak!
2013. nov. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
7-es: nagyon remélem, hogy sokkal több ilyen okos tini van még azért. Bárcsak úgy lenne.
2013. nov. 9. 17:13
 10/11 anonim válasza:
Az egyre gyengülő barátságok az okai, hogy az így eltöltött időt nem tudják egymással kihasználni. az fb elidegeníti az embereket, folyamatos használatával fölöslegessé válik az emberek valóságos találkozása. Nem keresik az ingereket, mert nem is voltak nekik.. az Fb kielégíti minden szociális vágyukat.. :/ a világban épp felnő egy generációnyi idióta(persze szerencsére rengeteg kivétel van :) ).. lassan fontosabbá válik számukra a telefonjuk, mint a barátaik. :/ legalábbis ez az én véleményem :)
2013. nov. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!