Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az nagyon nagy gond, ha nem...

Az nagyon nagy gond, ha nem élek társasági életet?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, lassan 20. Nincsen egy barátom sem. Még a suliban voltak úgy mond "barátok" De 2 éve, mióta otthagytam a sulit nem találkozgatom senkivel. Sosem jártam buliba, se koncertre, se semmiféle rendezvényekre. Haverokkal se jártam el bandázgatni a térre, a szupermárket mögé, a vasútállomásra, elhagyatott helyekre, plázákba. Reggel egyenesen a suliba mentem, utána meg haza. Még pénteken sem se hétvégén sem mentem el sehove, de még csak szünetekben sem. Másfél évig voltam munkanélküli, az időm 80%-át a szobámban töltöttem. Eljárni itthonról csak boltba, néha rokonokhoz, meg hivatalos dolgokat intézni jártam. Egy kiét ismerősőm van, akivel szoktam fb on beszélgetni, ebből egy egy iskolás haver, akivel szint úgy a suli óta nem találkoztam csak neten beszélgetünk már. Most egy hónapja lett munkám. De új barátaim nem. Ugyan ismerősök igen, mert hát fontos valamilyen szinten ismerni a kollégáidat, de szünetekben sosem tartok velük, nem megyek oda beszélgetni, egyszerűen ezek a tipikus mai emberek a mai ruhákkal és viselkedéssel, nem érzem magam oda valnak. Barátnőm se volt még sosem. Még sosem bújtam össze lánnyal, nem hogy még csók vagy több.. Ma már SEMMI önbizalmam nincsen se önbecsülésem. Ha megtetszik egy lány, mindig azt nézem, milyen fiú ismerősei, barátjai vannak, mennyire tapasztalt és ez alapján döntöm el, hogy szeretnk e ismerkedni vele. Ezek alapján jogos, hogy senkit nem találtam még. Meg súlyos elvárásaim vannak, ezekből az enyhébbek, hogy ne igyon alkoholt, ne járjon tinibulikba és ne cigizzen, valamint ne kövesse a mai divatot. A súlyosabb, ami keresztet vet az egészre, hogy nem vagyok képes olyan lányokkal ismerkedni, nem hogy még összejönni, akik már nem szüzek, voltak már fiúval. Szóval ilyenkor abba gondolok bele, hogy olyan szájtól kapok csókt, puszit, amivel egyszer más fiú farkát kényesztette, vagy olyan helyre kell berakjam az enyémet, ahol már más fiú mint farkával, mint nyelvével már járt, és ez elborzaszt. Ahhoz tudnám hasonlítani, mintha egy idegen ember használt alsónadrágját kéne felvegyem. Gusztustalan. Barátokat egyébként nem szeretnék, mert jó így, nincs ki hátbaszúrjon. Bulikba, fesztiválokra, rendezvényekre azért nem járok, mert rosszúl érzem magam a tömegben, kellemetlenűl érzem, nem érzemmagam oda valónak. 5 éve strandon se jártam, illetve de, sulival, csak bevállaltam azt a szaktanári+egyest hogy nem fürödtem mert egyszerűen szégyellem az alakoat, a külsőmet, mert ronda vagyok. Ha meg van a környezetemben egy izmos jóképű gyerek, aki meg még csak 15-16 éves, akkor nagyon el tudom szégyelni magam és bedepizve félrevonulok. Próbáltam má lánynak udvarolni, ami ment is mikor kettesbe voltunk, de mikor más fiúk is csatlakoztak, vagányabbak, divatosabbak, jobbképüek, akkor csak annyi történt, hogy ott álltam, hallgattam miylen jól cseverésznek s egy idő után meg elmentem onnan.

2015. okt. 12. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem gond hogy nem elsz tarsasagi eletet.
2015. okt. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Most még csak kérdezed, hogy nem gond-e, öt év múlva már azért fogsz írni a gyakorira, mert megkeseredtél emiatt, és kétségbe leszel esve.

Ha van rá igényed, de nem élsz társasági életet, akkor gond. Nem értem pl. hogy miért nem tartasz soha a kollégáiddal a szünetben. Mai emberek, mai ruhákban, de lehet, hogy találsz köztük értékes embert. Az, hogy a csajok között válogatós vagy, az nonszensz. Ma a Te korosztályodban szüzlányt találni olyan nehéz, mint egy búzaszemet egy zsák kukoricában. Szokj hozzá a gondolathoz. Ha nem sz.rosan kell felvenned az a bizonyos alsógatyát, hanem rendesen ki van mosva, akkor nem olyan targikus a dolog. De egyébként ha a Te káródat fogja illetni a szájával, utána is undorodni fogsz a csókjától? Ugyan már...

Egyébként ha ilyen rettenetesen sok időd van, a sport rengeteget segít az esélyeiden. Az önbizalmad is nagyobb lesz, a külsőd is esztétikusabb, de ha más nem, hát legalább szórakoztat.

A visszautasítást meg fogd fel járulékos veszteségnek, az mindenkivel előfordul...

Ennyi, lehet próbálkozni.

2015. okt. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Menj el sportolni például.És lesz társasági életed és kisportoltabb is leszel.


Ezt a csajozás témát, hát ez van, szüzekre buksz, nincs ezzel baj, de a többi evárásnak megfelelve, és úgy ánblokk az egésznek, hát...biztos van aki megfelel.


De mint írod neked így jó, hogy nincsenek barátaid.(" Barátokat egyébként nem szeretnék, mert jó így, nincs ki hátbaszúrjon".) Akkor mégis hogy szeretnél társasági életet? VAgy akkor mi a kérdés?

2015. okt. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"mindig azt nézem, milyen fiú ismerősei, barátjai vannak"

"ez alapján döntöm el, hogy szeretnk e ismerkedni vele"

"szégyellem az alakoat, a külsőmet, mert ronda vagyok"

"izmos jóképű gyerek, aki meg még csak 15-16 éves, akkor nagyon el tudom szégyelni magam és bedepizve félrevonulok"

"vagányabbak, divatosabbak, jobbképüek, akkor csak annyi történt, hogy ott álltam, hallgattam miylen jól cseverésznek s egy idő után meg elmentem onnan"

Gratulálok.

"ne igyon alkoholt, ne járjon tinibulikba és ne cigizzen, valamint ne kövesse a mai divatot"

Ezek nem enyhe elvárások, hanem alap feltételek egy kommunikáció kezdéséhez( legalább is nálam).

"nincs ki hátbaszúrjon"

Undorodsz rendszertől de azt hiszed mindenki rendszerbeli.

Egy jó testbe berakott madáragyunál többet érsz vagy nem?

He e kérdésre nem válaszod, ne is írj.

Ha használod agyad és igen, írj rám, kirángathatlak e szánalmas önpusztító állapotból.

2015. okt. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen típusú vagy, de nem vagy egyedül, olyannal kellene összejönnöd, aki hasonló, én is kicsit ilyen vagyok, visszahúzódó, mondjuk nem ennyire szégyellős, de nem élek én sem társasági életet, gyakran jártam régen bulizni, de jórészt magam szórakoztatására, nem barátkoztam, ismerkedtem sosem. Nem katasztrófa ha nem jársz társaságba, vagy ha nem vagy társasági ember, ilyen beállítottságú vagy, ezt kell elfogadni.
2015. okt. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy kicsit beteges ilyenekre gondolni, hogy "

lyan szájtól kapok csókt, puszit, amivel egyszer más fiú farkát kényesztette, vagy olyan helyre kell berakjam az enyémet, ahol már más fiú mint farkával, mint nyelvével már járt, és ez elborzaszt."

Nem baj ha valakinek vannak elvárásai, csak egyenes arányban tudjon is valamit nyújtani. Te nem inkább attól félsz, hogy a lány tapasztaltabb mint te?

Járj sportolni, kicsit nyiss a világ felé, hogy legyen önbizalmad, mert befogsz savanyodni, ha így folytatod. De hogy a kérdésedre válaszoljak, nekem nem gond, hogy nem élsz társasági életet. Neked lesz majd nagy gond.

2015. okt. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Eléggé hasonlít ez a leírás hozzám,leszámítva pár dolgot

pl a külsőm sztem nem olyan rossz,csak nem hozok ki belőle semmit,nulla divatérzék,meg változni se nagyon merek


ezek az elvárások se igazán jellemzők rám,nyílván én is jobban örülnék olyan csajnak akit nem raktam meg már 15en,de ez nem olyan tragédia

2015. okt. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!