Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melegnek nézhetnek, ha haverom...

Melegnek nézhetnek, ha haverommal ketten megyünk 2 órás wellnessre?

Figyelt kérdés
Az intézményen belül ez olyan helyen van, ahol csak mi ketten lennénk. szauna, pezsgőfürdő, tusoló
2015. okt. 14. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki nézne melegnek ha csak ketten lesztek? Meg ha látna is valaki, miért nézne melegnek? Ha egymást taperoljátok akkor biztosan, ha nem akkor meg nem. Nem csak párok járnak wellnessezni.
2015. okt. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem mind1? amugy a csajokat se nézik lezbinek
2015. okt. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem néznék ettől melegnek két pasit, bár tény, hogy ilyenre inkább a párjával megy az ember.

Viszont a 60-as apám is jár wellnessre a szintén 60 körüli barátjával és nem melegek. Bár lehet, hogy az idősebbet kevésbé nézik annak.

Viszont két 20-on éves pasi ismerősöm strandra is mentek nyáron ketten is, ha a barátnőik nem tartottak velük, gondolom őket se nézték ettől langyinak.

2015. okt. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem néznélek annak. Sok mindenkivel voltam már wellnessezni, nem csak a párommal, barátokkal, barátnőkkel, munkatársakkal. Szerintem hülyeség, hogy csak a párjával mehet valaki.

Egyébként ha csak ti ketten vagytok, akkor ki nézne melegnek? :)

2015. okt. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És ha annak néznek, akkor mi van?
2015. okt. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A recepciós látna csak jó esetben.
2015. okt. 14. 10:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne kézen fogva menjetek :)
2015. okt. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
és ne tapizzátok egymás seggét :))))
2015. nov. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!