Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Emo lányok és fiúk! Ti ha...

Emo lányok és fiúk! Ti ha "bandáztok", és elsétál a társaságotok előtt egy számotokra ismeretlen emo, leszóljátok vagy esetleg "közétek való"-nak találjátok? Többi lent.

Figyelt kérdés

Igen, ez lenne az egyik kérdésem. A másik, hogy ha láttok valahol egyedül ülni egy emot (buszon, villamoson, stb.), odamentek hozzá? Esetleg ha látjátok, hogy szomorú, vagy akár sír, megpróbáljátok felvidítani, biztatni? Azt szeretném megtudni, hogy van-e valami összetartás az ilyen emberek között. A válaszokat főleg emoktól várom. Köszi előre is!

Egy emo lány



2015. okt. 15. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi a különbség az emok és a puli kutyák között? :D A puli kutya szeme kilátszik. :D
2015. okt. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kösz, ez feldobta az estém, de ide illő, értelmes válaszokat szeretnék.
2015. okt. 15. 20:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam hogy vannak még emok :D Én semerre se látok egyet sem. Régen annak tartottam magam de nem éreztem az emo-t egy "közösségnek", hogy "hozzám való" lenne egy ismeretlen emo emberke vagy hasonló(ha mondjuk tetszett a haja megdícsértem megamban ha gáz volt a ruhája akk meg lenéztem bár ez nem attól függött hogy emo-e vagy sem :D), és nem is kivételeztem azt tekintve hogy nekem egy síró emo egy síró átlag ember is lehetne ugyanúgy állnék hozzá
2015. okt. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Vannak pedig, én sem gyakran látok, de néha előfordul. Nem tudom, pár éve mi volt ez az "emo-hullám", de az biztos, hogy manapság az emberek nincsenek úgy bezárkózva, mint akkor. Én az a tipikus emo vagyok, aki egész délután egyedül van, és hiába próbálok ismerkedni, vagy kifejezetten rossz élményeim lesznek, vagy semmilyenek. Mély barátságot sosem sikerül kötnöm. Pedig én próbálkozok.
2015. okt. 16. 06:16
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha Pesten járok és elsétálok emocsoportok előtt/mellett, nem tapasztaltam még, hogy leszólítottak volna. Megbámulni persze szoktuk egymást, de ennyi. Kezdeményeznék én szívesen, ha bátrabb lennék, de így nem.

16/emogirl

2015. okt. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vajdasági vagyok, itt nincs túl sok emo. Amikor Magyarországon járok akkor pont h úgy érzem ha látok eggyet h -rokonlélek-
2015. okt. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ugyanez van nálam is, hogy rokonlelkeknek érzem őket, de...egyik nap leszóltak, amit kicsit furcsálltam is. Elég mélyen érintett, hiszen emo volnék, de hátha majd valaki befogad. Kezdeményezni én sem merek, ezek után meg pláne. ><
2015. okt. 17. 10:04
 8/11 anonim ***** válasza:
De ti hol láttok emokat? Én budapesti vagyok, de itt sem látok. Nem inkább rockerek punkok vagy gótok azok akiket benéztek emoknak?
2015. okt. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én szinte akárhol megfordulok találkozok ilyen csoportokkal...Biztos, hogy emok voltak.
2015. okt. 19. 00:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem emberfüggő...Én speciel nagyon ritkán, ha leszólítok valakit, az is inkább eladóknál van, egyszer találkoztam két metálos fazonnal, velük beszélgettem. Bár azt hiszem, hogy csóri emo gyerek a tesco parkolójában érezte rajtam az empátiát, pedig csak azt néztem, hogy milyen bandás pólója van :D Persze az is igaz, hogy hót feketében járok, de ha leszólít beszélgetni, nem fogom agyon verni. Sokan attól is félnek, hogy mit fog szólni a másik fél...
2015. okt. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!