Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek a blogomról?

Mi a véleményetek a blogomról?

Figyelt kérdés

Létrehoztam egy blogot, sokat szeretnék vele foglalkozni, viszont nem tudom mennyi esélyem van arra, hogy sok olvasóm legyen. Mit kellene változtatni rajta? Szerintetek milyen?

[link]



2015. okt. 16. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:

kezdetleges, még nem tart szinte sehol :)

szóval még nem sokat lehet róla mondani...


22F

2015. okt. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kedves Detti,szép lány vagy,de sajnálom ahhoz hogy többezren olvassák,gyenge!
2015. okt. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szerintem nem rossz, de túl sok a közhely... Van még mit javítani rajta, de senkiből nem lesz egyik napról a másikra olvasott blogger. Sok sikert a továbbiakra!
2015. okt. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elsősorban töltsd fel tartalommal, mert így nagyjából egy könyvborító színvonalát idézi. A közhelyeket, nagy életbölcsességeket ne erőltesd, olyan blogokból túlkínálat van.
2015. okt. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó lesz a dizájn, de mivel nincs egy poszt sem, nagyon nem lehet róla véleményt mondani. Pasiddal ketten írjátok vagy ő fotóz? Nem értem a bemutatkozásnál az ő személyét.
2015. okt. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A receptes blogod jobban tetszik
2015. okt. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért rakta ki a pasija képét,mert nem szeretne olyan kommentelőket akik ismerkedni akarnának vele,ennyi
2015. okt. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, még csak 4 napja kezdtem írni, nem is igazán tudtam, hogy miről, ezért inkább írtam mindenféléről. Rengeteg ötletem van, csak időm legyen rá :) Azért említettem meg a páromat a blogban, mert túl sok levelet kaptam unatkozó, ismerkedni vágyó emberektől :) Nem szeretném, ha félreértenétek, nem vagyok az a tipikus öntelt nő, aki lenézően elutasít, csupán tudatom, hogy párkapcsolatban élek, és nem szeretnék ilyen jellegű ismerkedést.

Amúgy minden levélre nagyon szívesen válaszolok, kivéve a rosszindulatúakra, megtanítottak viselkedni, senkit nem szeretnék bántani, nem jellemző rám.

Legyen mindenkinek egy nagyon szép napja :) 22/L

2015. okt. 16. 18:40
 9/9 anonim válasza:

Egy viszonylag fiatal blogként nincs vele semmi baj, csakhogy...

Úgy néz ki, mintha egy egész, komplett magazint akarnál egyedül megírni. Ami nemcsak lehetetlen, de nagyon nem hatékony. Szerintem ahelyett, hogy van vagy ötezer téma, amibe néha-néha belekóstolsz ("Siker & Business Boldogság & Kapcsolatok Szerelem & Párkapcsolat Beauty & Co. Otthon Pénzügyek Receptek"), le kéne szűkíteni a nichédet, és csak egy-két témában írni, de arról jó sokat és részletekbe menően.


Azért mondom ezt, mert ha egy ember rátéved a blogodra és mondjuk a business posztok érdeklik, de kéthavonta egyszer van ilyen, akkor nem lesz visszatérő látogató, mert ami miatt az oldaladra ment, azt nem kapja meg. Ugyanígy aki mondjuk beauty tippekért jön, az nem fog visszajönni, mert mindig mást kap, pl business-t.


Tudom h nagyon bénán magyarázom :D de remélem érted mire gondolok.


Még egy megjegyzés: lehet, hogy valakinek bejön, de szerintem nagyon zavaró a bejegyzéscímek betűtípusa, elüt a többi szövegtől és nehéz olvasni. A sablonnal nincs nagy gond de szerintem egy egyszerűbb, letisztultabb választás sokkal profibb hatást keltene :)

2016. jún. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!