Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van, létezik, ismertek olyan...

Van, létezik, ismertek olyan chat oldalt ahol lehet emberekkel beszélni?

Figyelt kérdés
igen perszehogy emberekkel. csakhogy a chatoldalak nagyrészén pl. chat.hun nagyrészt trollok meg vámpírok vannak.Gyaloglót évek óta ellepték a felszineskedő 40+osok akik háztartásbeli színvonalon kommunikálnak de az még a jobbik eset .rockerek.hun az emberek zárkozottak és kirekesztőek az ujjónnan jövőkkel. Régebben felkapottabbak voltak az ilyen oldalak de mostanra már semmi. Ha tudok angolul beszélő oldalt az is jó bármi ahol van egy folyásos chat.

2015. okt. 30. 03:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Chat sajna mr kiment a divatból, én is örülnék néha ha lehetne jókat dumálni, mint anno 5-10 éve, de mára ez valahogy már nem jön össze.
2015. okt. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
a regi jo chat :( már nincs is :( régen ott volt a Wombat meg az Universal :(
2015. okt. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Chat.hu-n már 5 éve is csak elvétve lehetett értelmes embert találni. Mostanra meg mindenki Tinderezik, meg Badoozik, mert már nem a beszélgetés a lényeg, hanem a "húspiac".
2015. okt. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
chatroulette
2015. okt. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen az oldalon konkrétan valakivel lehet név nélkül chatelni, ha nem ilyenre gondoltál akkor bocs.

2015. okt. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nemnagy divat az tény de nyilván több ember is eltrécselne ha lenne hol . én anno gyaloglón elég sok embert megismertem de mostanra már csak vénszatyorok vannak ott
2015. okt. 30. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!