Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem bulizik velünk senki?

Miért nem bulizik velünk senki?

Figyelt kérdés

Alaphelyzetben tök barátságosak és jófejek vagyunk a barátnőmmel, de amikor elhívnánk a baráti körünk egyes tagjait bulizni, szórakozni, 80%-ban közbejön nekik valami az utolsó pillanatban. Néha szólni is elfelejtenek.


Ekkora loserek lennénk? :D

24/F - 21/L


2015. okt. 30. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akarnak hármasban lógni egy párral, az úgy elég fura, nem? Én se szívesen mennék úgy sehová, hogy nincs ott biztosra egy negyedik ember is :D
2015. okt. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. lehet egyedül vannak, nem kíváncsiak arra, hogy ti hogy "faljátok fel" egymást ők meg ácsorognak a sarokban az italukkal...ha van is barátjuk/barátnőjük, lehet őket nem tudják "mozgósítani"

2. lehet, hogy pénzük nincs rá. sokan csak megjátsszák, hogy mennyire jómódúak, közben azért ilyen szórakozóhelyeken elég drágák az italok azért átlag pénztárcához sok... 800-1000 forint egy sörért sok...és akkor még tömény nem is volt...

3. lehet, hogy barát/barátnő nem engedi őket. azért ilyen helyeken letapizzák simán a csajokat, akár akaratuk ellenére is, én el nem engedném mondjuk a barátnőmet, ha én nem tudok elmenni, és nem azért mert nem bízok benne, hanem mert nem szeretném ha mások megalázó helyzetbe hozzák...

...szóval nem kell mellre szívni a dolgot, nem feltétlenül veletek van a hiba, szerintem kettesben is tök jól el lehet bulizni, ha az ember a párjával megy akkor meg főleg :)

2015. okt. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs kedvük, fáradtak, nem hiányzik nekik a zaj, más megszokott társaságuk van stb...
2015. okt. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha szántok időt velem való beszédre kideríthetem személyiségetekkel van-e gond( bár naaaaaaagyon erősen kétlem).

Lehet túl magas szintüen akartok bulizni( pl.: nekem egy hosszú beszélgetésnél kevés élvezetesebb dolog van), míg ők alacsonyan folynának a hányásukban.

2015. okt. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Nincs barátjuk/barátnőjük, nem szívesen lógnak együtt egy párral, mert kényelmetlen volna számukra

2. Nem jön be nekik az általatok választott szórakozási forma (lehet, hogy ti táncolni akartok, ő inkább csak beszélgetne egy sörrel a kezében)

3. Tényleg közbejött valami az utolsó pillanatban

4. Van barátja/barátnője annak, akit hívtatok, de a barát/barátnő nem akar menni, és a párja inkább otthon marad vele

2015. nov. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!