Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Te mit írnál rá?

Peeta kérdése:

Te mit írnál rá?

Figyelt kérdés
5 éves lehettem amikor kaptam egy öregembertől egy kis cetlit, az volt bele írva, hogy "Mosolyogj, mert neked van a legszebb mosolyod, amit valaha láttam!" Tegnap pakoltam, és előkerült a papír. Úgy voltam vele, hogy manapság mindenki csak rohan, még a vidéki városokban is csak a rohannak az emberek a dolgukra. Ezért szeretném őket egy pillanatra megállítani őket és odaadni egy cetlit majd elsétálni, hogy megálljon egy picit az idő és, hogy mosolyogjanak ebben a stresszes világban. Úgy voltam vele, hogy holnap kimegyek a főtérre és elkezdek sétálni valamerre közbe emberek kezébe nyomnék cetliket. Te mit írnál ilyen cetlikre?

2015. okt. 31. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Es most hany eves vagy, 7 ?:D
2015. okt. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
17
2015. okt. 31. 13:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jo otlet!


Bar, a mosolygason kivul nem tudom, mit lehetne meg rairni, az a gond, hogy ha olyat irsz, hogy "ne legyel ideges apro dolgok miatt" peldaul, lehetseges, hogy az adott szemely magara veszi. Mintha o mindig duhos es ideges lenne... Szoval, nem tudhatod, hogy reagalnak ra, hogyan hat az emberekre es ez konliktushoz vezetne.

2015. okt. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is kedves ötlet, én biztosan örülnék neki, ha valaki ilyesmit nyomna a kezembe az uncsi szórólapok helyett. :)


Valami bölcsességet keresnék a boldog életről. Nem tudok ilyet, de az lenne az üzenete, hogy néha álljanak meg és vegyék észre mi az igazán fontos az életben. Gondolják végig azt, hogy mijük van és adjanak hálát ezért.


Olyan embereket próbálnék megtalálni a cetlivel, akin azt látom, hogy vevő erre, jól esne neki.

2015. okt. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jusson eszedbe minden amit élvezel az életedben egy percre.

Mehetek veled?

19F

2015. okt. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2-es, igazad van, figyelni fogok erre
2015. okt. 31. 14:55
 7/8 A kérdező kommentje:
3-as, szerintem ennek az lenne a lényege, hogy válogatás nélkül mennyen:D
2015. okt. 31. 14:56
 8/8 A kérdező kommentje:
4-es, hol laksz :) ?
2015. okt. 31. 14:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!