Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek ha mindenki otthagy...

Mit tegyek ha mindenki otthagyott engem meert megmonddtaam nekik h lszbi vagyok? 14L

Figyelt kérdés
Tudtam mar amiota az eszemet tudom h a. Fiukhoz egyatalan nem tudok vonzodni kiskoroom ota csak a laanyok tetszettek. Valaamiert 12 eve . Korom ota mivel mar akkjor is neztek 15nek sok fiu kattant ram, es a barataim nemm.is ertettek miert mondok mindenkinek nemet. Most megelegeltem a vitakat pletykakaat es elmondtam. Erre mindenki azt monddta undorito vagyok es otthagyott. Most akkor legyen csak lszbi baratnom? Csak koztuk tudok normalisan elfogadot lenni? De lszbivel meg eletembe egyel se tallakoztam eleve. Rajottemm hogy a haamis baratok akikkel korulbastyazom magam h fontosabbnak erezzem magam nem valami tartosak. Teljesen egyyedul vagyok.

2015. okt. 31. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Örülj neki ilyen korán kiderólt és nem kifejlettebb kapcsolatok mentek tönkre.

Ne foglalkozz ilyenekkel. Aki ilyen.. Semmi agya, logikája, stb. Majd lesznek életedbe értelmes emberek akiket nem fog zavarni a semmi. Akiket zavar a semmi... hagyd ott.

2015. okt. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én szívesen barátkoznék Veled :)
2015. okt. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég, legalább írni tanuljál meg.
2015. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Figyelj én is leszbikus vagyok s nekem is megvolt hogy fúj hülye leszbikus engem is elhagyott úgynevezett "álbarát" de ezekkel nem kell foglalkozni én próbáltam elfogtatni magam hogy én ilyen vagyok s igy szeressenek ne pedig egy álszent figurát
2015. nov. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom :D
2015. nov. 1. 08:47
 6/6 anonim válasza:
szerintem nincs azza semmi baj ha ha valaki nem olyan mint masok en erre nem figyelek es te sem figyelj olyanokra akik nem tartanak ki meleted :3
2015. dec. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!