Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kiskorom óta ismertem a...

Kiskorom óta ismertem a barátnőmet, de mostmár 2eset volt, hogy nagyon összevesztünk, de már kibékültünk. És van egy másik lány, akit mindig kiközösitettünk, most pedig nagyon jóba lettünk. De most otthagyott egy másik lányért. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Melyik válasszam?kivel legyek?mennyek az előzőhöz,akivel már veszekedtünk,vagy inkább aki simán otthagy?Segitség?
2013. jún. 9. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:

He?

Hány évesek vagytok, 8?

2013. jún. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
képzeld 14 és ez komoly dolog.....mert nem egy barbibabán vesztü nk össze,hanem komoly dolgokon!Nem kioktatást,hanem segitséget kértem!!!!!!!
2013. jún. 9. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:
14 évesen nagyon szánalmas itt tartani, szedjétek össze magatokat kicsit.
2013. jún. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem véleményt,hanem segitséget kértem....REMÉLEM A SOK ÉSZ MELLETT OLVASNI IS TUDSZ
2013. jún. 10. 14:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem értem, minek kell lecseszni.

Egyértelműen azt, aki nem hagyott ott, de ha rám hallgatsz, mindkettőt hagyod a búsba. Ezek csak látszatbarátok.

2014. ápr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!