Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha elmegyek legalább egyszer...

Ha elmegyek legalább egyszer diszkóba, akkor már elmondhatom magamról hogy éltem?

Figyelt kérdés
vagy hányszor kell odamenni hogy ezt mondhassam? Am utálom az embereket a tömeget is, de én még sose diszkósztam, és igy mindenki azt mondja te még nem éltél, mi a véleményetek? 23f am csajom se volt még soha, nem tudom számit e ez vmit

2015. nov. 1. 09:14
 1/8 anonim válasza:
Azt hiszem az 'elesben' nem mások szempontjat kéne kovetned. Ha nem élvezed akkor pedig nem eletel, tehát feleslegesen kinlodsz. Azzal kéne ki élned magad amit szeretsz. Utazás, sportolás, ilyesmik.
2015. nov. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Legalább 3 diszkóba kell elmenned, legalább 5ször. Vinned kell magaddal pecsétfüzetet, amit lepecsétel neked a kidobó amikor beléptél a diszkóba. Ha összegyűlt a 3x5 pecsét, akkor el kell vinned az okmányirodába, leadod és 5 munkanapon belül küldik a bizonyítványt hogy éltél.
2015. nov. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem az élés ott kezdődik, hogy nem érdekel mások véleménye!
2015. nov. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elmehetsz te ezzel a felfogással 100x is a diszkóba, attól az még nem lesz élet.
2015. nov. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Diszkóba élettelenek mennek, akiknek nincs jobb dolguk, mint hullára inni magukat, aztán másnap egész nap ágyban józanodni. Ehelyett ajánlom inkább, hogy keress barátokat és menjetek el közösen kirándulni vagy sportolni, kosarazni, beszélgetni vagy ha nagyon bulizni akarsz, akkor inkább haverokkal dobj össze valami laza házibulit.
2015. nov. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Haha... Sokat kell még ahhoz tenned.

Először is írd ki a twitterre, majd csinálj egy képet instára, snapelj róla és nyilván a fosbúkra is rakd ki, és akkor bizony végre éltél!!!

2015. nov. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szegényke! Ezt komolyan kérded, vagy valaki kamuból? :)
2015. nov. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Volt ilyen haverom. Ő letojta mások véleményét, és otthonülős is maradt 30 éves korára. De ő ezt egyáltalán nem bánta. Viszont mindig belevittem társasági programokba, így disco-ba is, koncertre is, moziba is.

Azt mondta, ez nem az ő világa, de egyszer érdemes volt kipróbálni.

2015. nov. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!