Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem beszél már velem?

Anonymous0123 kérdése:

Miért nem beszél már velem?

Figyelt kérdés

Volt egy gyerek akivel idén márciusban dumáltunk hogy nyáron elmegyek arra a helyre ahol ő lakik.És a fiú olyanokat irt h imád meg szerelmes belém meg majd összeakar költözni velem.15 éves én meg14/L

És igazából nem voltam barátaim de amikor lettek akkor flegma volt nem irt vissza meg menősködött h ő a csajával miket csinált.

És ez igy ment egész nyáron.Amikor elmentem hozzá akkor nem volt otthon és nagyon rosszul voltam 2 hétig.Aztán kezdődött a suli és beszéltünk de ő mindig a lányokról beszélt h milyen jo csajokat lát a sulijába meg stb.És ez engem idegesitett..Én visszapiszkáltam mert addigra lett pasim és ő is vissza.És ez igy ment.

Aztán irtam rá szeptemberben de elküldütt.Amikor rám irt akkor flegma voltam vele.És 1x ráirtam h meddig akar még beszélni velem és hogy szerintem én a jövő nyárig nem fogom kibirni hogy talizzunk.És mondtam akkor tilts le még most.És megnézte de arra se irt vissza én meg letiltottam.

Október elején feloldottam de akk már láttam vki más csaja van és már több mint 1 hónapja feloldottam de nem jelöl be meg semmi.

Barátnőm szerint azért mert lesz*r.

Szerintetek is?Bejelöljem újra vagy hagyjam mostmár ezt az egészet a fenébe..?



2015. nov. 2. 15:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és az utóbbi hónapokba azt mondta hogy ő már teljesen kiszeretett belőlem és hogy baromság volt az egész amiket mondott mert túlságosan beleélte magát.
2015. nov. 2. 15:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt már felejtsd el.
2015. nov. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Gyerekek.
2015. nov. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Féltékennyé akart tenni, de nem jött össze. Végül kialakult az úgynevezett ütve szeretet. Azért volt flegma, mert el akarta rejteni az érzéseit (vagy jó, vagy rossz). Tartsd a távolságot, fölöslegesen ne erőltess semmi.
2015. nov. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!