Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek is tetszik?

Nektek is tetszik?

Figyelt kérdés
[link]

#Horváth Tamás #akarlak téged
2015. nov. 2. 19:55
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
imádom :D :)
2015. nov. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%

Nem. Van vagy 100 másik ilyen dal magyarban, és több tízezer külföldiben.

Szerintem nem nagy szám kamerába mutogatós párzózenét készíteni. Tipikusan egy mai zene a 14-25ös korosztálynak.

2015. nov. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem adtam még le annyira az igényeimből.
2015. nov. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
popfekália.
2015. nov. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szerintem majd ha megtanultok csak fele annyira jól énekelni, majd akkor fikázzátok.
2015. nov. 3. 17:27
 6/15 anonim ***** válasza:
42%

Jaj de kis aranyos vagy. :D

Miért kéne nekem legalább fele annyira tudnom énekelnem ahhoz hogy meg tudja ítélni hogy ez a produkció gyenge?

Szerintem bárki meg tudja ítélni hogy szar van-e a palacsintába, anélkül is hogy tudna palacsintát sütni.


Mellesleg a kérdésed az volt hogy "Nektek is tetszik?"


Nem, nem tetszik. Egy gyenge felejthető filléres produkció.


Kaptál választ a kérdésedre, innentől nincs miért hőbörögnöd.

2015. nov. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy fikázd, hanem azt kérdeztem hogy tetszik-e. Ha nem tetszik akkor max. azt írhatod hogy nem tetszett, nem azt hogy "popfekália". Amíg fele annyira se vagy jó mint ők addig nem kéne rosszat mondani róla. Amíg szarabb vagy valamiben másoknál addig nem kéne olyanokat szarozni akik százszor jobbak nálad.
2015. nov. 5. 19:00
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

Látom semmit nem fogtál fel abból amit mondta.


Ha te nem tudsz palacsintát sütni, akkor neked a szaros palacsinta is finom?

2015. nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudom hogy egyszerűsítsem le még jobban konyhanyelvre hogy a de buta kis fejed is felfogja.


Megnézek egy filmet. Ha soha életembe nem rendeztem filmet, akkor én nem mondhatom ki hogy az egy rossz film volt? Ha elolvasok egy könyvet nem mondhatom rá hogy az egy rossz könyv, anélkül hogy valaha jobb könyvet írtam volna? Ha meghallgatok egy zenét nem állapíthatom meg róla hogy igen, ez egy rossz zene, anélkül hogy én valaha csináltam volna zenét?


Megértem hogy a te generációd ezekért az egynyári vackokért rajong, te ettől ez még nem lesz minőségi zene. Ócska, felejthető, ezért nem fog rá senki már emlékezni pár év elteltével.


A 80-as évek nagy legendás előadóit a mai napig ismerik, a fiatalok is. Mert ők tettek valami le az asztalra, és tényleg tehetségesek voltak.


De ez amit te belinkeltél egy pocsék felejthető produkció. Ettől még elfogadom, hogy ez neked tetszik, de ez nem fogja feljavítani. Ugyan olyan vacak marad.


De ettől te még nyugodtan szeretheted.


Csak a saját gyenge ízlésed ne akart másra erőszakolni. Pláne ne olyan béna érvekkel mint hogy "csinálj jobbat".

2015. nov. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Úgy látom hogy nem érted még mindig. Nem azzal van a bajom hogy nem tetszett hanem azzal hogy fikázod. Tudom hogy fiatal vagyok és mi "ezeket szeretjük". De attól hogy régen is voltak akik nagyon jól éneketek attól még most is lehetnek. Én is szoktam régi zenéket hallgatni pl.: Szécsi Páltól vagy Máté Pétertől. De a kettő nem zárja ki egymást. Attól még mert ők voltak a legjobbak ( nekem még most is nagyon tetszik minden számuk) attól még más is lehet jó. Meg különben sem fogsz soha olyan jó énekeseket találni mint amilyenek régen voltak, mert náluk jelenleg sincs jobb.
2015. nov. 5. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!