Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon félek a megismerkedéstő...

Nagyon félek a megismerkedéstől és az új dolgoktól. De a legnagyobb gondom a lányokkal van egyszerűen mintha ki akarnám nyitni a szám és nem menne. Nem merek megszólalni. Hogyan csináljam meg azt hogy ne féljek attól a lánytól aki tetszik?

Figyelt kérdés

2015. okt. 25. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ők is emberek, mint te vagy én. Még nem láttam volna, hogy megettek valakit. Vannak kedves és kevésbé kedves lányok is. Azt már te tudod eldönteni, hogy miből választol.
2015. okt. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gondolj rá úgy mint egy barátra, aki fiú. Kezdetnek megteszi.
2015. okt. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egyszer volt hogy odamented de akkor is csak mikor a baratom beszelt

Ohm en nkem nincs ilyen kepzelo erom

En az osszes lanyt aki cuki azt bunkonak latom eloben. Mert felek hogy ha odamegyek lekoptatnak vagy beoltanak.

2015. okt. 25. 23:57
 4/8 anonim ***** válasza:
le van szarva, akkor mész tovább, van még 3,5 milliárd nő a világon én rángassalak ki, vagy elkezdesu csajozni végre? :D
2015. okt. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rangass ki 😣
2015. okt. 26. 16:53
 6/8 anonim ***** válasza:
oké :D
2015. okt. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na de tenyleg segitsetek
2015. okt. 27. 12:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Ember, lépj oda és légy férfi.
2015. nov. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!