Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehetnek ismertebb ember?

Hogyan lehetnek ismertebb ember?

Figyelt kérdés
Nem vilaghirre gondolok, csak hogy a varoskamban ismertebb legyek.. nem likeokra vagy hasonlokat akarok, csak egyszeruen nem tudom elviselni, hogy a varoskamban, amugy sopronrol van szo, hogy az ilyen apuka alltal penzelt "meno" gyerekekrol legyen szo...
2015. nov. 4. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
És az miért lenne jó?
2015. nov. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hali,ha Ismertebb ember akarsz lenni,épìts ki kapcsolatokat,baràtkozz,jà
2015. nov. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
veszel egy géppuskát, legyaksz x embert, mindjárt híres leszel
2015. nov. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismertséghez az is elég, ha minden délben meztelenül végigmasírozol a Fő téren, úgy, hogy nagy betűkkel felfested a neved a mellkasodra és a hátadra. Ha csak az kell, hogy rólad beszéljenek, ez a legolcsóbb és legkevésbé fáradságos megoldás.:D
2015. nov. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mert en miert ne erdemelnem meg? Buszken merem allitani, hogy a legmegbizhatobb ember vagyok itt, sportolok, eredmenyeket erek el, igaz nem ismert sport agban, nem holmi vicc focista vagy kosaras vagyok... Ha lehetne egy kis komolysagot
2015. nov. 4. 14:07
 6/7 Ügyet Lenke ***** válasza:
kiscsávó, pont erről leszel híres, hogy buta vagy, például mert lenézel egy focistát vagy kosarast...
2015. nov. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te most azért sportolsz, hogy beszéljenek rólad, vagy azért, mert szereted csinálni? Nem mindegy, mert ha ismertségre vágysz, akkor talán sportágat kéne váltanod. Mondjuk az általad lefikázott focit vagy kosárlabdát.
2015. nov. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!