Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy kerüljek ki ebből az...

Hogy kerüljek ki ebből az ördögi körből?

Figyelt kérdés

Budapestről lekerültem egy vidéki egyetemre. Iszonyú magányos vagyok itt. Nincsenek barátaim, és ismerkedni is képtelen vagyok. Ez főleg az én hibám, mert nem találom meg a korombeli emberekkel a közös hangot. Pesten van egy-két fiú barátom, velük interneten tartom a kapcsolatot, napi szinten beszélek velük.


Nincs kedvem semmihez, az a legnagyobb baj. Valami, vagy - főleg - valaki kellene, aki motiválna engem. Pedig olyan szívesen mennék el bulizni, koncertre, kávézni vagy színházba valakivel. De ha nem jó a társaság, csak kínos az egész. És egyedül sem érzem jól magam. :(


2015. okt. 20. 09:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Az a baj ezzel a helyzettel, hogy világ életembe a nálam idősebb embereknek a társaságát kerestem, akik nálam okosabbak, műveltebbek, tapasztaltabbak, és tanulhatok tőlük.
2015. okt. 20. 09:53
 2/4 anonim válasza:
75%
Jobb egyedul mint rossz tarsasagban.
2015. okt. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, de már egyedül is szarul érzem magam. Egyébként pl. a csoporttársaimmal sincs semmi baj, csak nem köt le a társaságuk. Én vagyok elbaszva, nem ők.
2015. okt. 20. 09:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy elbaszva csak fejlődésre vágysz és e mellett nem érzed magad jól velük.

Itt senki sincs elbaszva.

Rossz a tudati állapotod, kikéne zárj minden negatívumot életedből és elkezdeni bevonzani amiketre vágysz.

Muszáj lenne megprobálnod keresni valakiket untakozás ellen, de nem ngetív érzések ellen, azok minden nélkül legyőzhetők.

Ha tanács kell, írj.

2015. okt. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!