Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek? Hogyan legyen...

Mit tegyek? Hogyan legyen végre társas életem?

Figyelt kérdés

16 éves srác vagyok 11-es. Az előző két évben elég félénk ésvisszahúzódó voltam, de szeretnék ezen változtatni. Ezért pár hónapja elkezdtem edzőterembe járni, hogy szerezzek egy kis önbizalmat és ismerősöket. Az edzőm szerint szépen fejlődök és sokmindenkivel jóba vagyok ott, de még olyan igazi jó haverokat még nem sikerült szereznem:(.

A suliban is csak pár ember az akivel úgy tényleg jóba vagyok. Az a gond h mostanában nagyon változó az iskolai viselkedésem, néha nagyon csendes vagyok máskor mindenkivel spanolok. Az osztálytársaim már megszokták a csendes oldalam ezért nem nagyon akarnak velem ismerkedni.

A szüleim szerint jó úton haladok, és mondják hogy egyre jobb lessz majd, de én ezt a tempót túl lassúnak tartom. Szerintetek mit tehetnék, hogy egy ismerkedős, bulizós, jófej emberré válljak és aktív társasági életem legyen ? Sajna még mindig egy kicsit félénk és tartózkodó vagyok

16/F



2015. nov. 11. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Minek? nagy eséllyel tönkre tesznek végül...
2015. nov. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1

Talán mert szar érzés gyakran egyedül lenni -.-"

2015. nov. 11. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam jobb helyzetben vagy a leírás alapján, rajtam a te korodban mindenki csak röhögött a hátam mögött, és szétaláztak az egész iskolában. De a problémák oka ugyanezek a tulajdonságok voltak, amik nálad. Veled nem csinálnak ilyeneket?
2015. nov. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, max néha röhögnek ha elbénázok valamit, de ezt mindenki mással is csinàlják, velem csak mindig tartózkodóan viselkednek.
2015. nov. 11. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!