Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol, milyen csoportban találha...

Hol, milyen csoportban találhatnék barátokat Budapesten?

Figyelt kérdés

Pesten jártam egyetemre, de sajnos ott nem nagyon tudtam kialakítani igazi baráti kört. Klassz lenne, ha tudnátok nekem ajánlani olyan csapatot, akár sportegyesületet, klubot, ahol van közösségi élet, nyitottak az emberek a barátkozásra.


Nem vagyok egy harsány valaki, de abszolút csapatjátékos, szívesen beülök valahová, kirándulok, beszélgetek. Szeretem a küzdősportokat, az értelmes, tartalmas kikapcsolódást.


Laza, családias, befogadó közösséget keresek - viszont kérlek szépen, egyházaktól lehetőleg független csapatot mondjatok. (Semmi extremitás, csak nem szeretek a hitemről beszélgetni. :) )


26/L



2015. nov. 13. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdeklődési kör?
2015. nov. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sport (főleg küzdősportok, de egyék is jöhet), könyvek, természettudomány, főzés, kirándulás... Ilyesmik :).
2015. nov. 13. 12:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor ott van a Rákóczi úton a Butokugan harcművészeti központ, nézd meg, hogy mik vannak és menj el megnézni 1-1 edzést, hátha megtetszik valamelyik.
2015. nov. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!