Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27 évesen hol találhatnék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évesen hol találhatnék egy normális, kedves hűséges nőt Budapesten?

Figyelt kérdés

Átlagos kinézetű, 27 éves szakmájában sikeres férfiként általában csak egy éjszakás nők jönnek össze.

A szolidabb, visszafogottabb nőket kedvelem, akiknek nem a pénz a fontos, hanem hogy tényleg boldog kapcsolatban éljenek valakivel. Léteznek még ilyen nők egyáltalán? :)



2015. okt. 30. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem ugyanez érdekelne férfiban. Mostanában mindenki csak az alkalmi, kötöttségektől mentes kapcsolatot látja velem kapcsolatban. Meguntam.
2015. okt. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Ázsiai nőt keress!
2015. okt. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Itt ahol én lakom, a XII. kerületben sok ilyen nő lehet. Ez gazdag környék, az itt lakó nők nagy részét nem érdekli a pénz, mivel van nekik bőven. A boldog kapcsolat viszont ritkaság, az sokkal többet ér mint a pénz, főleg annak akinek a pénz nem számít.
2015. okt. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha egy éjszakás nők jönnek össze, akkor te magad is egy éjszakásan viselkedsz, egy éjszakás az értékrended, ezen változtass és bevonzol más nőket is. Ne bíráld az egy éjszakás nőket, amíg magad is ugyanezt teszed.
2015. okt. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bojlert vennék!
2015. okt. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#2 ne beszélj hülyeséget!
2015. okt. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért nem ismerkedsz online? Ott szerintem inkább komoly szándékú lányok vannak, nem ilyen egy-éjszakásokat keresők...
2015. okt. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bár valószínűleg túl fiatalnak fogsz találni magadhoz (mondjuk nem írtad, hogy milyen korú nőket keresel), de pontosítanád esetleg az "elvárásaidat"? :)


19/l

2015. nov. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!