Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogyha egy...

Miért van az, hogyha egy ismerősöm kitesz egy vicces képet facebookra, akkor csomóan likeolják, ha én teszek ki, akkor meg senki le se szarja?

Figyelt kérdés
Az a kép is vicces, amit én tettem ki, szóval nem erről van szó. Ha a profilképemet nem likeolja valaki, tiszta sor, nem kedvel. De egy humoros kép...

2015. nov. 13. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
lehet neked vicces másnak nem, vagy túl sokat spamelsz.. mint pl itt.. ez számtech és nem agyturkász rész hogy megmondjuk h mér lájkolgatnak.. egyébként így számít? mármint a péniszed nem lesz nagyobb tőle..
2015. nov. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Én meg senkit se lájkolok. Na hát... nem is vagyok ember.
2015. nov. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ő népszerű és/vagy csinos, te nem biztos. Néha csak ezen múlik a dolog. Valaki azt hiszi, hogy ha mindent likeol egy adott személytől, akkor majd közelebb kerülnek egymáshoz, meg egyéb baromságok.
2015. nov. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem kifejezetten idegesítenek például az ilyen humorkodós képek, az idézetek, a "beszólogatások"...

A Facebook nem erre való!

2015. nov. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

1-lehet keves ismerösod van

2-lehet keves emebernek lajolod a kepet, ami allatalaban oda-vissza megy

3--lehet, hogy nem is volt vicces, vagy tul gyakran ossztasz meg kepeket


3-a legfontosabb!!!! Miert szamit, hogy mennyi lajkod van?! nem tök mindegy. Sem szellemileg sem erzelmileg sem anyagilag nem vissz elörebb.

2015. nov. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!