Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Californiában tényleg sok a...

Californiában tényleg sok a mexikói?

Figyelt kérdés

2015. nov. 16. 17:41
 1/4 anonim válasza:

Sajnos csak megerősíteni tudom a kérdésed, ebben az államban él a legtöbb spanyol ajkú bevándorló, és nagyon sok közülük illegálisan.

De ez a déli határ menti államokra is igaz.

2015. nov. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2015. nov. 16. 18:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

igen, rengeteg

en mar eszre se veszem mert megszoktam, de mindenhol ott vannak

hogy ebbol mennyi legalis vagy illegalis azt nem tudom

nalunk a hazban az ezermester es a kertesz is az, a legutobb aki kijott vizvezeteket szerelni az is, a cegben a UPS sofor, de lattam mar postast is, de a postasok inkabb fekak

kicsit a ciganyokra hasonlit a stilusuk, koszosak, hangosak, igenytelenek, szaporodnak mint a nyulak DE! a ciganyokkal ellentetben a mexicoiaknak NEM budos a munka. Eszmeletlen szorgos nep, barmilyen melot megcsinalnak es meg jopofat is vagnak hozza. Csak ugy becezzuk oket hogy mokas meka, mert allandoan rohogcselnek.

2015. nov. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezen nevettem. :D Én egy diák vagyok, tudok nálatok melózni? :D 17/F
2015. nov. 18. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!