Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek tetszek neki?

Szerintetek tetszek neki?

Figyelt kérdés
Tavaly még azon az egyetemen tanított ahova most járok, már másikon tanít. Írt nekem facebookon, azóta beszélgetünk, az utóbbi 3 napban többször írta hogy jó az alakom. Kérdezte hány éves vagyok, és felajánlotta hogy meghallgat szaxofonból a saját házában... nincs családja, sem felesége, barátnője sem és gyereke sincs. Egy kicsit félek. Amúgy nagyon kedves, meg tegeznem kell őt, amikor itt tanított mindenki utálta őt mert emberileg nem tudott bánni az emberekkel.
2015. nov. 19. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"meghallgat szaxofonból a saját házában"

Megdug és kihajít.

2015. nov. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt akarja, hogy az ő szaxonján játszogass, amit utána bedug a cunuba, utána pedig egy büdös és szűk barlangba... Valószinűleg párszor már eljátszotta ezt más lánykákkal is és többnek ír szinkronba, nem csak neked. Amelyik beugrik, az megy szaxizni.
2015. nov. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, és valószínűleg a fark@'n fogsz szaxofonozni
2015. nov. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van egy ötletem, nézz ki valami ruhát vagy táskát, ékszert és legközelebb amikor cseteltek, említsd meg neki. Nézd meg, hogy mit reagál, ha hajlandó rááldozni, csak akkor menjél szaxofonozni hozzá.
2015. nov. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!