Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van jelentősége annak hogy...

Van jelentősége annak hogy számomra helyes fiúkkal összenézek?

Figyelt kérdés

Van jelentősége annak hogy számomra helyes fiúkkal összenézek? Ha közelemben van egy pillanatra összenézünk..vagy hosszasan néz miközben én lefelé nézek.

Fiúk.. ti mikor néztek meg ilyenkor egy lányt? Ha szépnek látjátok? Gondolkodjak azon hogy hátha tetszek neki?


2015. nov. 26. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
akkor is nezhet valaki ha epp nagyon csunyanak , furanak tart, vagy ha szimplan csak bambul es pont te esel a fokuszaba. ha mosolyog is vagy tobbszor elofordul, akkor lehet hogy tetszel neki.
2015. nov. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De én is nézem..és pont azért mert nem látom csúnyának.. inkább helyesnek. Sokan mondják hogy szép vagyok.
2015. nov. 26. 19:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor nézek aránylag sokat lányt ha nem csak tetszik, de külsejéből normális személyiségünek is látszik.
2015. nov. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!