Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez már valóban nagyképűség...

Ez már valóban nagyképűség kategória?

Figyelt kérdés

Sok ismerősöm megjegyezte, hogy nagyképű vagyok, mert helyesnek tartom magam, meg az alakommal is elégedett vagyok. Keskeny ajkaim vannak, kerek arcom, aranybarna fenekemig leérő hajam és fekete szemem, a melleim 60D méretűek. Magasságom 168 cm súlyom 55 kg. Nem szépnek, csak helyesnek tartom magam, tudom, hogy vannak olyan lányok, akik tényleg szépek. Az alakommal meg csak elégedett vagyok, van aki szerint nagyon sovány, van olyan aki szerint meg kövér vagyok. Nekem így jó. Nem tudom hogy mi a baj azzal, ha valaki kicsit elégedett valamijével.

Lány vagyok 14 éves.



2015. okt. 7. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%

Hat nem rólad álmodozok az biztos! Nem a legszebb vagy az tuti.

Esetleg ha. Kepet feltoltenel könyebb lenne eldönteni .

2015. okt. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem, ez nem nagyképűség. Ez egészséges önbecsülés.
2015. okt. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Csak maradj a földön és senkit sem fog érdekelni, hogy mit képzelsz magadról...
2015. okt. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Ilyen paraméterekkel nem kell szégyellni magad, de elszállnod sem kell magadtól.
2015. okt. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Semmilyen paraméterekkel nem kell szégyellnie magát az embernek, mert büszkének az eredményeinkre kell lenni, nem az adottságainkra.
2015. okt. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez nem nagykepuseg, ezt inkabb bekepzeltsegnek hivjak. Nem teged minositelek, hisz nem ismerlek, csak mondom, hogy mi micsoda...

A nagykepu az mast jelent.

2015. okt. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
Miért lenne a kérdező beképzelt? Azért, mert valaki nem útálja magát, és nem undorodik saját magától, hanem elégedett a külsejével az már beképzelt?
2015. okt. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az eredményeim már nem ennyire dícséretesek. Szakmunkásképzőbe járok mint pincér, amúgy mint mondtam, nem szépnek, csak helyesnek tartom magam, az alakommal meg elégedett vagyok, de csinosnak nem mondhatom hogy az vagyok. Nem dicsekszek soha, csak egyszer szóba került, hogy ki mennyire elégedett magával, én meg mondtam, hogy szerintem én egész helyes vagyok, meg formás. Ennyi volt az egész. Egypár ismerősöm, főleg lányok, úgy gondolták, hogy szépnek tartom magam, pedig nem, csak megvagyok elégedve azzal, amim van.
2015. okt. 8. 16:19
 9/12 anonim ***** válasza:

"Miért lenne a kérdező beképzelt?" olvasas, szovegertes 1es, leulhetsz


Megegyszer, a gyengebbek kedveert: "Nem teged minositelek, hisz nem ismerlek,"


"Nagyképű: fölényesen viselkedő (személy), aki saját magát nagyra tartja, tulértékeli és ezt magatartásával érezteti, fefuvalkodott, öntelten fontoskodó"


Kerdezo, te ebbol magadra ismersz? Mert ha nem, akkor nem vagy nagykepu. Mas egyeb?

2015. okt. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem ismerek magamra :) barátkozós természetű vagyok, bizonyos értelemben büszke vagyok az alakomra, de nem nézem le azt, aki kövér, vagy sovány,vagy más egyéb baja van, mert velem is történhet bármi, amitől az alakom, vagy a külsőm megváltozhat. Mindenki olyan amilyen, aki velem normális, azzal én is az vagyok.
2015. okt. 8. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!