Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az hogy néhányak a...

Miért van az hogy néhányak a gyakori kérdéseket társkeresőnek használják?

Figyelt kérdés
Meg itt nagyon bíztató megkedves mindenki de lehet, hogy élőben nem azok. Mit gondoltok?

2015. nov. 28. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ő dolguk.
2015. nov. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sok ember szerint társkeresőre regelni ciki dolog, itt pedig arc nélkül lehet beszélgetni, ismerkedni.

Vagy egyszerűen valaki szeret új embereket megismerni neten keresztül, mint pl én, de eszemben sincs itt párt keresni.

Ha zavarnak az olyan kérdések görgess át rajtunk.

2015. nov. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*rajtuk
2015. nov. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%

Egy részük csak kamuzik és provokál, más részük meg annyira antiszociális, hogy jobb nem jut eszükbe, csak egy névtelen fórum...

Így is, úgy is szánalmasak.

2015. nov. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én barátkeresőnek használnám, de mindenki rögtön "korod nemed", amitől hányok, mert csak azért kell, hogy könnyebben bedobozoljanak, vagy találkozni akarnak. Ha élőben akarnék találkozni emberekkel, azt tenném.


De nekem is írtak már sokszor inkább perverzek. Pl. válaszolok, hogy leggingst hogy hordom, és ugyanaz a kacsingatós perverz kétszer is rám írt.

2015. nov. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!