Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a teendo rohadt hangos...

Mi a teendo rohadt hangos szomszedok eseten?

Figyelt kérdés
Nem lehet toluk/mellettuk elni. Egyfolytaban kiabalnak a folyoson, ha epp nem is veszekednek, de ugy is beszelgetnek egymassal, hogy orditozva... Egyebkent tele is dohanyozzak a folyosot, mire vegig erek rajta epp olyan a szagom, mintha epp csak en nyomtam volna el a csikket. Ki is pakoljak a szemetesuk, de meg a szaritojukat is, gyakorlatilag ott elnek... Azt tudom roluk, hogy kozos koltseget evek ota nem is fizetnek. Lehet valamit tenni az ugy erdekeben? Megbeszelni hiaba probaltam veluk. Kozos kepviselo tud tenni lepeseket vagy egyaltalan mennyire foglalkozna a dologgal?

#dohány #füst #ordibálás #Elviselhetetlen szomszed #fogyatekkossag
2015. nov. 28. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem egyedül állsz neki, hanem mondjuk összegyűjtöd a többi szomszéd aláírását ellenük, akkor lehet, hogy nagyobb esélyed lenne, hogy szabályozzák őket.
2015. nov. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Közös képviselőnek kéne ráterheltetni a tartozást a lakásukra amíg annyi össze nem gyűlik, h elárverezik a fejük fölül. Ehhez mondjuk egy tökös közös képviselő kell, ha csinálná a dolgát, akkor hamarosan nem lennének ott, ha évek óta nem fizetnek. Biztos vagyok benne, h közüzemi tartozásuk is van. Közös képviselőnél kérdezz rá, h mikor szándékozik vmit tenni.
2015. nov. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

költözni érdemes.

vagy tojástartókat ragasztani azokra a felületekre ahol a hang átjön.

2015. nov. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!