Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi a teendő akkor ha kert...

Mi a teendő akkor ha kert szomszéd reggel 6-tól este 10-ig ordíttatja a rádióját?

Figyelt kérdés

Nagyon zavaró

Párszor próbáltunk már vele beszélni, megígérte, hogy majd holnaptól nem így lesz de semmi változás nem történt

Ezek után megkerestük a jegyzőt, ő is felkereste beszélt vele - semmi változás

Majd a polgármester is behívatta magához akinek annyit üzent, hogy "dolga van, nem ér rá"

Tehetetlenek vagyunk... De ez így nem állapot

Mindenkinek (az összes szomszédnak) elege van már belőle

:-(



2014. jún. 12. 22:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nagy kupac marhatrágya a kerítés mellé
2014. jún. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ezen jót mosolyogtam :-D

Csak az a baj hosszútávon nem jelentene megoldást...

2014. jún. 12. 22:53
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Környezetvédelmi hatóság
2014. jún. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

ha minden szomszédot idegesit, akkor a minden szomszédnak nincsen kicsi szája hogy kinyissa, meg kicsi keze, hogy csöppöt megráncigálják az ipsét????

pl: minden szomszéd fogja magát, felballag a rádiós szomszéd háza elé, kezében olyan alkalmatosságokkal, mint pl: kapa, kasza, baseball ütő, gumibot, paradicsomkaró, seprű és kapanyél - ezek szigorúan CSAK a LÁTSZAT kedvéért, hogy pontosabban kifejezhessék mennyire bepipultak - majd kórusban kiáltani minden szomszédnak: "CSENDET AKARUNK!! CSENDET AKARUNK!!" közben ütemesen rázni a kézben tartott elrettentést szolgáló eszközt. A szószóló, aki vezeti a minden szomszédot, kihivja rádiós ipsét, és megérteti vele, hogy vagy halkan hallgatja az a rádiót, vagy a kézben tartott segédeszközök legközelebb megismerkednek az ablakkal, rádióval, biciklivel és más vagyontárgyakkal...


mi a faluban így értettük meg egy bizonyos családdal, hogy bizony lopni nem szép dolog. érdekes, azóta semmi nem tűnt el a faluból...

2014. jún. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Fú, lehet, hogy ötletet kapot attól a szlovák nőtől, aki ugyanezt csinálja, csak kicsit idegesítőbben:

14 éve ugyanazt az egy operaáriát nyomatja 6:00-tól 22:00-ig. Ünnepnap, vasárnap, mindig.

Ez a ti idiótátok viszont rácseszett, mert Magyarországon már nincsen ilyen időhöz kötött csendháborítás, objektíven hangos (tehát határérték feletti) tevékenységet be lehet jelenteni. Szóval nem beszélgetni kellene vele, hanem egymás után nyomatni rá a bírságokat. Méressétek be a hangot (persze nem olcsó, de 3-4 szomszéd már összedobhatja), utána perben leverhetitek rajta ezt a költséget is.

2014. jún. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Este 10től reggel 6ig mit csinál? Aludna? Nem fog néhány napig. Fogjatok össze a szomszédokkal és a legjobb teljesítményű hangszóróval rendelkező tegye tönkre néhány éjszakáját. Esetleg napközben is lehet még hangosabb zene, ami idegesítheti a zajos szomszédot. Rövid idő alatt meg fogja unni.
2014. jún. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Gorgo 20 ***** válasza:
26%
esetleg lehet hangszigetelt nyílászárókat beszerelni ha nem tetszik a technó meg a matt minimal gyerekek. A zene mindenek felett . én is hangosan szoktam zenét hallgatni akár 5 órán keresztül veretős mixeket elszállós basszusokkal.
2014. jún. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget

Utolsó: Ezekkel a zenékkel nekem sincs bajom

Az a baj az öreg Dankó rádiót hallgat

2014. jún. 14. 16:40
 9/13 Gorgo 20 ***** válasza:
36%
hát igen a már szívás :DDD akkor marad a füldugó sry
2014. jún. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A negyedik válaszoló válaszán sírva röhögtem :D De lehet beválni xD

Szerintem vegyétek fel,hogy bömbölteti,aztán hívjátok ki a zsarukat.Ha meg akkor mikor meglátja őket kikapcsolja,akkor szépen megmutatjátok a felvételt

A Dankó egyébként komoly szívás.Meg az opera is amit az egyik válaszoló írt.

2014. jún. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!