Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elmenjek szalagavató utáni...

Elmenjek szalagavató utáni after partyra?

Figyelt kérdés
Nincs olyan túl jó osztályközösség nálunk, 4-5 barátom van, akikkel úgy igazán jóba vagyok. Ők is mennek az afterre, de én nem igazán szeretnék. Szeretek bulizni, de nem szoktam inni. Nagy dolgokból maradnék ki, ha nem mennék el? :/

2015. nov. 28. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem voltam, és nem bántam meg, nagyon fáradt is voltam, kedvem sem volt hozzá, bulizni sem szeretek, és egész héten azt hallgattam, hogy ki kivel smárolt, meg ki hogy fordult ki magából.
2015. nov. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagy vagy lány?

Mi a haverommal kettesben "buliztunk" a városban szalagavató után, ittunk és beszélgettünk, közben szarrá is áztunk, de nagyon jó volt, mert jó volt a társaság.

Ha nincs kedved, akkor ne menj bulizni, mi sem mentünk, mint a többiek a nightclubba.

2015. nov. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én még a táncon sem maradtam ott, nálunk sem volt jó az osztályközösség, akire kíváncsi vagyok az akkori osztályból, azzal azóta is tudunk beszélgetni vagy elmenni sörözni. Nem maradsz le semmiről. Ennyi.
2015. nov. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%

Én sosem voltam az a nagy bulizos típus, de végül elmentem.

Én személy szerint nem bántam meg, kellemes csalódás volt.

Nem maradnál ki nagy dolgokból, de ha már 4-5 jó barátod van akkor azokkal el tudnál ott lenni szerintem.

Jó szórakozást.

Szép napot!

2015. nov. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!