Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért utálnak sokan, ha...

Miért utálnak sokan, ha luxusutazásokra megyek, ha közben a sztárokat istenítik, akik szintén ilyen utazásokra járnak?

Figyelt kérdés
Nem vágom, hogy miért van az, hogyha az ilyen népszerű híres emberek mennek luxusutazásra, akkor mindenki csak dicséri őket, hogy "jaj de király","milyen szép helyen vannak", "megérdemlik a pihenést" stb. Bezzeg amikor én megyek el egy luxusutazásra, akkor mindenki csak ridegen irigykedve néz rám, és rohadt burzsujnak tartanak a hátam mögött, egyesek még a szemembe is mondják. Na de kérdem én, ha a sztárocskák megtehetik, h mindenféle luxusutazásra mennek, akkor én miért ne tehetném meg ugyanezt a tisztességesen megkeresett pénzemből? Miért irigykednek rám, ha közben a sztárokat dicsőítik.

2015. dec. 11. 09:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Ha nő vagy egyből leprostiznak,ha férfi akkor csakis drogdíler lehetsz
2015. dec. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Jogos ezt en se ertem.

A sztarok ugyanolyan atlagos emberek megis pl ha myli fel trsz instara egy kepet a levagott szempillairol az mekkora durranas amig ha en tennem fol ugyanezt a kepet mindig hulyenek nezne.

Ez igy van sajnos de le kell szarni oket mert ahogy mondtad csak irigyek.

2015. dec. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

azért az sem mindegy, hogy adod elő

elég nagy különbség van: a "képzeljétek hol voltam..." és a "na ti hü_lye prokik, én itt és itt voltam, ti szegénykék sosem juttok el sehova" között

2015. dec. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert sokan nem fogják fel, hogy a sztárok is emberek. Azt hiszik, hogy átlag ember számára elérhetetlen kis istenek, akiket megszólítani is bűn.

Téged pedig látnak, ismernek, megszokott vagy.


Ez így van, de attól még baromság. Van egy youtubos, aki a facebook oldalára egy kis közleményt írt ki, hogy megmagyarázza a rajongóinak, hogy ne tekintsenek rá egy elérhetetlen, tiszteletet érdemlő, és istenítendő valamiként, mert ő is csak ember. Elég szánalmasak lehetnek azok a rajongók, akiknek ezt el kell magyarázni...

2015. dec. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hja. Meg egyébként ha az emberek vennék a fáradtságot, és utánanéznének, rájönnének, h nem is kerül olyan sokba egy luxusutazás. Én legalábbis mindig lecsaptam a legkedvezőbb lehetőségekre, és pl. Dubaiban is úgy voltam luxusutazáson 5*-os luxusszállodában, hogy 300ezerből kijött a repülőjegy+szállás, ezen kívül még 100ezret vittem városnézésre,kajára,taxira,idegenforgalmi adóra stb. Szóval 400 ezer alatt mindennel együtt megvolt a luxusutazás. Az ilyen irigykedő ismerősök meg megvannak győződve róla, hogy az ilyen az milliókba kerül.
2015. dec. 11. 13:38
 6/12 anonim ***** válasza:
9%

valakinek 100.000 Ft két hónap alatt gyűlik össze a fizetéséből, rengetegen nem tudnak félrerakni a jövőre, nemhogy még utazni

szóval ne dobálózz olyan szavakkal, hogy nem annyira drága...

ahogy nézem, viszont feltűnően nem reagálsz a válaszomra, akkor ezek szerint csak provokálni akarsz a kérdéseddel vagy pedig tényleg az általam említett kategóriába esel

2015. dec. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk az se segít, hogy minden második szavadhoz odateszed a luxus előtagot kihangsúlyozva, hogy ja én jobb vagyok nálatok nekem telik luxusra. Próbáld meg elhagyni ezt a sok luxus szót és a nyaralásodról mesélni nekik, hogy milyen király helyen voltál, stb.
2015. dec. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát pl. ha megkérdezik, h hol voltam, akkor én így tárgyilagosan elmondom, h itt meg ott. Senkivel nem beszélek lekezelően.
2015. dec. 11. 13:48
 9/12 A kérdező kommentje:
A való életben nem szoktam hangsúlyozni a "luxus" szót, ezt csak ide írom. Pont azt akarom ezzel mondani, h ez a luxus nem olyan nagy cucc, mint ahogy egyesek képzelik. Az előbb leírtam, h pár százezer forintból lazán megoldható.
2015. dec. 11. 13:50
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

Teljesen egyet kell értsék az előző kommenttel. A stílus ahogy előadod most, kb egy nagyképű sznob pi...csa.

Alapból kihangsúlyozod a luxust ez már bicskanyitogató. Lehet ezt normálisan is. Bátyám 700 körül keres, a menyasszonya is eléggé jól kap fizetést. Utazgatnak is mindenhová. Végigjárták egész Európát, de távolkeleti helyeken is voltak. Soha egy felvágós fotót, vagy luxus szöveget nem hallottam tőlük, csak aranyos fotókat róla és a menyasszonyáról. Érdekes rájuk soha ilyen megjegyzést nem mondtak mint rád. Talán mert igaz barátaik vannak, és szerető családjuk... Nem csak protokoll meg érdekbarátaik akik féltékenyek. Csak rajtad múlik hogy adod elő, és kiknek...

2015. dec. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!