Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek miért ítélik el...

Szerintetek miért ítélik el sokan az emokat?

Figyelt kérdés
Te elítéled őket?
2015. nov. 5. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Igen, mert az összes egy rakás szerencsétlenség. Aki tényleg átérzi az azért, aki meg csak divatból az meg azért. Idővel ha kicsit idősebbek lesznek ők is rájönnek, ha addig ki nem nyírják magukat, hogy mekkora idióták voltak anno.
2015. nov. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nem szeretem ha valaki mindig feketében járkál, nyilván ha gyászol az más, akkor megértem. nem tartom szerencsésnek, ha "szembesöpört" haja van egy fiúnak, vagy vagdossa magát valaki, mindig depis, vagy olyan zenét hallgat... irritál...

inkább vicces figurának szokott a környezetem mondani, igyekszem másokat is felvidítani, megnevettetni, meg általában jó kedélyű társaság vesz körül is, színes egyéniségek, nagyon nem az én stílusom ez. persze ha valaki ilyen, akkor nem különössebben érdekel, amíg valamiylen módon az életvitele nincs rám hatással...

2015. nov. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mert ez csak a fiatalok körébe van, illetve a nekik játszó zenekaroknál.

El, mert olyan kultúra nélküli stílus.

2015. nov. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Irigységből utálták őket, a lányok többsége rajongott az emós fiúkért (persze utólag tagadják, most, hogy már rég kiment a divatból, de nem véletlenül volt anno minden tinimagazin címlapján a TH) a nem-emóknak meg ez nem tetszett


most is köpködik a pávákat ugyanezen okból


több p****t nyalnak ki, mint a nem-pávák, ez a bűnük, minden más indoklás kacsa, afféle ürügy, ha az ember utálni akar valakit, megkeresi az okokat, hogy miért utálja, de a valódi ok az esetek többségében az irigység

2015. nov. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én nem tudom miért utálják őket. Az utolsó aztmondja irigység miatt. Nem irigylem őket. Depisek meg vágdosák magukat. Igazából nem utálom őket.Mert hisz kit érdekelnek? Ez az emo stílus nagy bukás amúgy öreg emok nincsenek ez csak ilyen fiatalkori butaság. Van olyan Emo banda ami 40 év kornál öregebb tagjai vannak? Nincsenek mert ezt nem lehet komolyan venni.El is tűntek régen sokkal több volt már nem is szoktam látni őket. Ma meg pávák vannak. Őksem érdekelnek meg nem is utálom őket. De nem jön be a stílus amit képviselnek. Olyan nőies.

Meg mind1ik ugyanolyan.Múltkor láttam 5-t egy játszótéren mindegyiknek egyforma haja volt de teljesen. Meg a ruháik is furák voltak ilyen párducmintás póló meg ilyen pink póló ilyen lányos magasszárú cipő. Ha ezek a stílusok bejönnek a lányoknak akkor egészségükre.

2015. nov. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én vagyok emo (és a Tokio Hotel sem az), de volt régen egy emo ismerősöm. Ő mesélt erről a dologról, és akkor feltűnt, hogy a médiában teljesen mást mondanak erről a stílusról. Ez mondjuk érdekes volt.
2015. nov. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én 7 évig voltam depressziós, igaz egy hülyeség miatt és tini koromban kezdődött de én nem "vittem a vállamon a világ fájdalmát"...én próbáltam leplezni, hogy senki ne vegye észre, mert én tényleg beteg voltam, nem a divat hülyeségeket követtem...ha fáj valami akkor nem divatot csinálok belőle, hogy a sok idióta kövesse és érezze át a fájdalmam...nem ilyen megjátszott divat hülyeségeket kéne követni, meg vagdosni magát, hanem tényleg tenni a boldogságért! persze jöhetnek itt ilyen meg olyan szövegek, hogy van amit nem lehet megoldani, meg "ha tudnám miről beszélek"...7 évig voltam lent, tudom milyen, pontosan tudom, a depresszió és a fájdalom nem olyan amit egy fekete ruhába bújva a világnak kell mutogatni, hogy "nézd én depressziós vagyok sajnálj!!!"...

nem önsajnáltató divatmajomnak kell lenni ha tényleg fáj valami...hanem tenni a boldogságért!

Én többször voltam olyan helyzetben, hogy véget vetnék vagy így vagy úgy a fájdalomnak, de nem tettem, egyszer sem vagdostam magam meg ilyenek...nem a tini divat hülyeségeket követtem...és szerintem ha valaki káros dolgokat tesz az a saját hibája, ne mást akarjon okolni miatta...ha boldog életet akar valaki akkor tegyen érte és ne a divat hülyeségekbe ássa bele magát és süllyedjen el az önsajnálatba, főleg ne akarjon mást ebbe belerángatni...


22F

2015. nov. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az öltözködésük. A viselkedésük és az életfelfogásuk nagyon nem, az meg pláne hogy a fiúk is olyan szinten vékonyak hogy a szellő elviszi őket. Viszont az öltözködésükért és hajstílusaikért nagyon odavagyok. Szívesen viselnék ilyeneket én is, de sajna a társadalom utálja őket, ezért inkább az árral úszom :(
2015. nov. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Mert az egyik szemük sír, a másik haj és 40.000-res apuci pénzén vett cipőben magyaráznak a világfájdalomról.


Az ilyet nehéz komolyan venni, ergó emberszámba venni.

2015. nov. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nem ítélem el csak azért, mert nem értek vele egyet. Tudom, milyen depressziósnak lenni, és öngyilkolászással próbálkozni, de én az erre utaló jeleket mindig takarni próbáltam pont azért, mert akkor volt nagy emohullám, és ne gondolják, hogy engem is elkapott, ahelyett, hogy segítenének. Meg aztán hogy néz ki, megyek dicsekedni a vágásokkal, szúrásokkal, hogy mutogassam, nekem akkora lelkifájdalmam van, hogy muszáj a testivel elnyomni :D Később pedig rájöttem, hogy ez nem megoldás, nem lehet így élni, és lassan kilábaltam/kilábalok belőle. Volt az osztályomban három emós lány is, pusztán divatból, meg ugye a lányok érzelmesebbek lehetnek, és könnyebben megfogja őket, hogy jé, emós, az olyan emocionális, hát ez kell nekünk :D Természetesen ők is villogtak a havonta cserélt telefonokkal, mindenféle kiegészítővel satöbbi, és gyötörte őket az, hogy a pasi kire nézett, és kire nem, de emellett nagyobb problémájuk nem volt, mindig vidámak voltak.

Bevallom, annó nekem is tetsztek a hosszabb hajú legények, lehetőleg fekete vagy hamvasszőke hajjal, de nem vágytam akkor sem olyan férjre, aki piercinget szúr az ajkába, festi magát, elfújja a szél és tapadós nadrágban jár, pláne kárt tesz magában, és mindezt divatból. Ettől függetlenül nem, nem ítélem el őket, csak azt, amit tesznek, valamilyen mértékben, mert képmutatásnak tartom. Azonban engem nem zavar különösebben.

Egy ismerősöm azt mondta, kizárólag emós lányokkal akar nemi kapcsolatot létesíteni, mert tapasztalatai alapján csak nekik vannak igazi intenzív érzelmeik, érzéseik, és teljesen átadják magukat. Lehet, nem tudom. Ismerek nagyon sok emóst/volt emóst, ők mind ilyen érzéketlen önző valakik :D De ez nem általánosítás. Én ennyit tudok róluk.

2015. dec. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!