Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Erről nektek mégis mi a...

Erről nektek mégis mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Itt konkrétan arról lenne szó , hogy amikor az ember valahol bárhol emberek között van és hát ugye azért úgy van mikor ide oda figyel tekinget meg nézeget erre arra és akkor olyankor hirtelen valaki beszól , hogy körülbelül te most mi a fa*** nézel vagy minek lesel megy ilyen fajta dolgok . De hát azért az ember már csak nézegethet oké lehet , hogy azért van mikor vagy volt mikor én is majréztam e végett de azért akkor is szabad országban élünk nem ? És erre milyen fajta jogi mondatot tudnátok nekem mondani ? Pl.: hogy erre neked egyáltalán nincs jogod mert nekem meg jogom van az élethez én is ugyan úgy ember vagyok mint akárhová is megyek mert van egy ilyen fajta jog is hogy ku*** jól tudom. Meg mikor persze az ember iskolában van.
2015. dec. 15. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Jogi mondat: Takarodj mar, ne egesd itt magad a hulyesegeddel.
2015. dec. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem kell ide "jogi mondat" az illető kötözködni akar veled, bunyót kezdeményez. Vedd fel a lapot, és verd el(ha tudod) utána valószínű nem fog ezért szólni.

Az alárendeltje vagy, és megteheti veled.

2015. dec. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!