Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért fárasztó dolog az ha...

Miért fárasztó dolog az ha valakit naponta keresek hogy beszéljünk egy kicsit?

Figyelt kérdés
Miért nem jó naponta beszélni valakivel?
2015. dec. 17. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy rossz, ha valakinek erre van igénye. Fontos a kommunikáció embertársainkkal. De el kell fogadnod, hogy erre nem mindenki vevő. Nem vagyunk egyformák.

Én se preferálnám, ha valaki naponta hívogatna, ha akarom, ha nem. Nem is lenne elég témám minden egyes napra. Egy kis szünet azért néha nem árt szerintem. :-)

2015. dec. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert az már ráakaszkodás, és nyomulás. Miről is lehet minden nap beszélni? Nem kell egymáson csüngeni állandóan. A másik privát szféráját is tiszteletben kell tartani.
2015. dec. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A legfárasztóbb az, hogy a "beszéljünk kicsit" az órákig tartó Facebookozást jelent. Nekem a halálom mikor ott ülök és semmit nem tudok csinálni mert a másik süketel.


Na meg egyszerűen elfogy a téma egy idő után. És ha nincs miről beszélni akkor minek beszélni?

2015. dec. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!