Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha elhivok 1 lányt randizni,...

NagyTibirka kérdése:

Ha elhivok 1 lányt randizni, hova vigyem hol érezné jól magát az első randin? (mozi nincs a városba per pillanat)

Figyelt kérdés
2015. dec. 19. 22:17
 1/7 anonim válasza:
100%
hívd el sétálni vagy igyatok valamit. egy mozi egyébként sem a legalkalmasabb elsőnek
2015. dec. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pl szeretek kávézóba beülni mert ott lehet beszélgetni.19/N
2015. dec. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Üljetek be egy kávézóba vagy menjetek el sétálni.
2015. dec. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor forralt borozni, sétálgatni, karácsonyi vásárt nézegetni a főtéren tök jó dolog. Én ezt csinálnám első randin.
2015. dec. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Örülj neki. Első randira mozinál szarabb ötletet elképzelni sem tudok.
2015. dec. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
Írj rá a legjobb barátnőjére ,és tudd meg hova szeret járni a mozival az a gond hogy egymás mellett ücsörögtök 1 órát semmi randi jellege nincs egyéb kérdés privátban tehető (randiguru leszek :D)
2015. dec. 20. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne írj rá a legjobb barátnőjére, mert elmondják egymásnak és az gáz. Legyél férfias és állj elő valamivel, olyan hülyén veszi ki magát, ha a háttérben szaglászol...
2015. dec. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!