Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan találkozhatnék számomra...

Hogyan találkozhatnék számomra érdekesebb emberekkel?

Figyelt kérdés

Szeretnék elmenni szórakozni, de eddigi 23 évem alatt csak olyan emberek vettek körül, akiknek a szórakozás a "menjünk el valahova és ott igyunk" témát jelentette vagy azt, hogy "ők aztán nem mennek sehová". Hiába középiskola,gimi,egyetem,szakma, mindenhol ilyen emberekbe ütközöm.

Nekem nem élet az, hogy minden hétvégén ugyanazt csinálom évek óta és természetesen amikor ezt elmondom, akkor én vagyok a fura. Mert nem fogják fel, hogy olyanok, mint a droidok. hétköznap munka/iskola, hétvégén berúgás. Közte meg 1 hobbi maximum. Vagy még annyi sem.

Hiába megyek el velük bulizni, mindig én vagyok a komoly meg a fapofa, közben meg csak rettentően unatkozom. Valahogy nincs meg az a boldogsághormon kicsapódásom, mint sokaknak, amikor meghallják a zenét meg isznak.

Nekem szórakoztató boxmeccsre járni, hegyet mászni, lőtérre is szívesen kimennék vagy airsoftozni. Elmennék túrázni, lehetőleg túlélő túrára. Kár, hogy az Alföldön élek. Elmehetek inni. Meg csocsózni. Meg billiárdozni és bowlingozni. Meg inni, csak más zenével.

Szeretek vezetni is. De azt sem csinálhatom állandóan. Még pálya sincs a közelben, ahol jobban oda lehetne lépni vagy szlalomozni, csúszkálni a vízen stb.

De a legnagyobb gond, hogy nem találok olyan embereket, akiket ezek a dolgok érdekelnének. Vagy ha nem ezek, akkor bármi, csak minden hétvégén MÁS. Hová mehetnék, ahol találok embereket, akikkel valami érdekeset lehet csinálni és mindig mást? Akiknek van IGÉNYE arra, hogy új dolgokat csináljanak.

Lassan már depressziós leszek mert nem tudok elmenni sehová.


2015. dec. 21. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Adtál pár öltetett, ezt köszönöm :D Én szívesen mennék veled főleg a túl élő túra az tök jól hangzik :DD
2015. dec. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amit számodra hasznos, azt persze elfelejtettem xd

El kéne mondani nekik hogy neked mi a szórakozás :D Lehet ők is érdekesnek fogják találni :DD

2015. dec. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát tény hogy idős vagy, de szerintem ilyenben a legjobb partnereid a gyerekek lennének

Egyébként van csomó ilyen ember a világban, úgy néz ki akkor elég kevéssel találkoztál még.

Keress, még nincs késő ;D

2015. dec. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ööö...a gyerekek? Boxmeccsre? :D Túlélő túra alatt nem azt ertem, hogy satrazal 2 napot az erdőben, hanem hogy éles helyzetben kaja-víz-cucc nelkul kitesznek valahol es el kell jutnod X helyre lakatlan teruleten. Ahogy akarsz.
2015. dec. 21. 21:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Most már igazán nem panaszkodhatsz. Az első hozzászóló mindjárt fel is ajánlotta a társaságát. Nem mindjárt túlélőtúrára kell mennetek, de egy billiárd kezdetnek nem rossz.
2015. dec. 22. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: ezt az oldalt most találtam, szerintem van több ilyen is, neked találták ki : [link]
2015. dec. 22. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazad van. Viszont pont ez a lényeg, hogy billiárdozni meg ilyen dolgokat nem szeretek, halál unalmas :D De amúgy jogos.
2015. dec. 22. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!