Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit gondoltok az RTL-klub...

Ti mit gondoltok az RTL-klub tegnapelőtti adományozó programjáról? (Szeretet. Éhség. ) Adományoztatok?

Figyelt kérdés

2015. dec. 30. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség és nem.
2015. dec. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem nézem az RTL-klubot, tv-t se nézek.
2015. dec. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Soha nem adományoztam, és nem is fogok. Ha az RTL olyan adakozó kedvében van, akkor adjon a sajátjából, milliós gázsikat fizetnek akkor teljen nekik ilyesmire is, ne a nézőket késztessék adakozásra. Amit összegyűjtenek azt maguk is ki tudnák fizetni úgy hogy még észre se vennék annak az összegnek a hiányát.
2015. dec. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én meglepődtem, hogy több, mint 100 millió ft gyűlt össze. Nem gondoltam volna. Én nem adakoztam, mert úgy éreztem, hogy ettől még nem változik semmi az országban, úgyis minden marad a régiben. Lehet, hogy ez önzőségnek tűnik.
2015. dec. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem,én is így gondolkodom,csak megkérdeztem,nem-e én vagyok egyedül ezen a véleményen.Mindenkinek megy a zöld 👍.:)
2015. dec. 30. 13:49
 6/8 anonim ***** válasza:
RTL, dein Ritter und Retter!
2015. dec. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%

#3: "Ha az RTL olyan adakozó kedvében van, akkor adjon a sajátjából"

Képzeld el adott. 10 millióval kiegészítette az összeget.


De látom a rosszindulatúság itt is itt van. Sok ember ilyen és ezért tart itt az ország. Én adományoztam mert nem sajnáltam azt a 250 FT-ot. És Ökumenikus Segélyszervezet szerintem jó célra fordítja. (Persze vannak akik birka módon azt hiszik az RTL "ellopja" mert olvastam ilyet, de ez a szám a szervezeté, RTL-nem tud hozzányúlni az összeghez.)

2015. dec. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"látom a rosszindulatúság itt is itt van. Sok ember ilyen és ezért tart itt az ország"


Rohadtul nem ezért tart "itt" ez az ország, hanem azért, mert a politikusok, élén a csuti focistával szétlopnak mindent. Ha az embereknek jó így, akkor válasszák meg őt harmadszor, negyedszer, mit bánom én, de akkor nekem ne sírjon senki, hogy éhezik, ne az én zsebemből akarják kikönyörögni a nehezen megkeresett, leadózott pénzemet, hanem kérjék számon "odafent" hogy miért nem lehet nálunk megélni!

2015. dec. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!