Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Folyton piszkálnak, beszólogat...

Folyton piszkálnak, beszólogatnak az osztálytársaim, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok és néhány fiú osztálytársammal, akik elég nagy szájúak, meg mindig ők vannak a középpontban nem igazán jövök ki és folyton beszólnak nekem meg égetnek, én meg nem vagyok egy nagyszájú, visszaszólogatós gyerek. Mit csináljak?

2016. jan. 1. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj velük, nekik ennyi eszük van.
2016. jan. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Én is hasonló helyzetben voltam, bár, nem osztálytársakkal, hanem iskolatársakkal. A folyóson szólogattak be, de a vicces az egészben, hogy körülbelül, talán a nevemmel voltak tisztában, de egyikőjük sem ismert. Én anno iskolaváltással próbálkoztam és bevált. 17/F
2016. jan. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Hozzáteszem, hogy az iskolaváltáshoz hozzájárult az is, hogy nem éreztem magam biztonságban az iskolában, mindenképp szükség volt erre.
2016. jan. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is volt ilyen korszakom aztán egyszer csak elegem lett

amelyik beszólt nekimentem...szorítsd össze a fogaidat menny oda aztán fogd meg a nyakát aztán jól hupáld meg nincs más megoldás egyszer "megvered" utána már nem fog szórakozni veled sőt valószínűleg majd haverkodni akar ;)

2016. jan. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen,nem rossz ötlet az iskolaváltás,de ne azt csak akkor ha nem sikerül zöldágra vergődni semmiképp sem. Jelentsd a tanároknak,hogy pofátlankodnak. Mondd el otthon a szüleidnek,hogy beszélgessenek el velük. Te ne provokáld őket,szard le nagy ívben mit csinálnak. Amúgy 15 évesen én is hasonló gondokkal szembesültem :D Én szünetben azonnal kimentem a folyosóra,és elfoglaltam magam a tanulnivalóval,addig sem kellett s***fejekkel szópárbajozni.
2016. jan. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok velük haverkodni, mert isznak, cigiznek s nem érzem a társaságukban jól magam, megverni meg nem amúgy sem tudnám őket, mert elég kemények.
2016. jan. 1. 21:44
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen,igen ismerem a fajtájukat :) Az a legfontosabb hogy ne hagyd annyiban...vagy válts iskolát,vagy intézd el diplomatikusan,hogy leszálljanak rólad.
2016. jan. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Iskolát az ilyenek miatt meg nem fogok váltani az tuti, inkább nem veszek tudomást róluk.
2016. jan. 1. 21:48
 9/13 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a korrekt válaszok!
2016. jan. 1. 21:50
 10/13 anonim ***** válasza:
ne válts iskolát emiatt. Nálunk is ez ment 9.-ben, hogy gyengébbeket szívatták, aztán következő évre a nagy része le is maradt, 10.-ban meg már csak pár nagyszájú volt, akik meg megint lemaradtak, a végén már tök jó osztályközösség lett, csak az volt a baj, hogy az elején egy-két majom elrontotta sok ember önbizalmát és a tanárok meg megvédték őket, mert a többség csókos volt.
2016. jan. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!