Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Létezik olyan mmorp (internete...

Létezik olyan mmorp (internetes "társas játék ") ami nem csak a" "kockáknak" szól?

Figyelt kérdés
Sok játék megtetszett mostanában, de rá kellett jönnöm hogy igazi élvezetet csak akkor nyújt az adott játék, ha egy karaktert felküzdöttünk egy bizonyos szintig. Jó volna ha a kiskarakterek szintjén is érdekes lenne a játék, mert akkor a rá fordított idő alatt azt érezném hogy szórakozom és nem azt, hogy küzdök azért, hogy majd egyszer szórakozhassak.
2016. jan. 1. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Tera, Metin, Echo of Soul :D
2016. jan. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De, ha úgy vesszük, az összes ilyen játék a pénzre megy ki:D

Javaslom, hogy keres jobb időtöltést, nem bunkóságból mondom :)

2016. jan. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szórakozni akarsz, akkor ne az MMORPG-k tájékán nézz körül. Szerintem.
2016. jan. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Final Fantasy 14, kis szinten is ugyanolyan érdekes mint nagyobb szinten... bőven van benne mit csinálni mindig. Nekem nagyon bejött, eddig kedvenc, pedig már minden vacakot kipróbáltam.
2016. jan. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Rift is elég jó
2016. jan. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!