Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mondanátok nekem ötleteket,...

Mondanátok nekem ötleteket, amivel le lehet kötni két tucat gyerekeket?

Figyelt kérdés

Közmunka kell az érettségihez.

Most épp gyerekekre kell vigyáznunk.

Nem mondták, hányan és mennyi idősek lesznek.

20-35 gyerek kb. 3-tól akár 5-6 évesig.

Kéne valami kézműves dolog. Ragasztás, meg ilyenek. Nekünk kell vinni a dolgokat, szóval ne mondjátok hogy fessenek, mert nincs festékem... :D

Arra gondoltam, hogy nyomtatok nekik színezőket.

Miket szoktak csinálni például óvodákban mivel kötik le a gyerekeket?

Előre is köszi!



2014. nov. 25. 16:46
 1/5 anonim válasza:
Kötéllel :)
2014. nov. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig jó! Nem hiszem, hogy díjaznák az ötletet, de tényleg hatásos. Akkor módosítom a kérdést: Mivel lehet lefoglalni/elszórakoztatni óvodás korú gyermekeket?
2014. nov. 26. 17:13
 3/5 LizákGábor válasza:
Vetélkedő, vetélkedés! csoportokra oszlunk, és aki a jobb, az nyer! A nyertes matricát kap, pl az aktuális Spar Garfield izéből. A többit rád bízom! :)
2014. nov. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Körbe ültetitek a gyerekeket és ti is közéjük ültök török ülésben. Mindenki mindkét kezét a földre tenyérrel lefelé helyezitek. Egy valaki jobb kézzel dobol egyet a földre. Ilyenkor a mellette levőnek 3 másodpercen dobolnia kell egyet vagy kettőt. Ha egyet dobol, akkor a jobb oldalinak kell dobolnia, ha kettőt dobol balra folytatódik a dobolás. Aki elrontja az kiáll a körből. Az nyer, aki bent marad. Pl. Ha valaki a jobb kezével dobol kettőt, akkor balra folytatódik a dobolás, tehát akkor a bal kézzel kell dobolnia.
2014. nov. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet énekelni, verset szavalni. Jön a Mikulás.
2014. nov. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!