Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit szólnátok hogy ha az új...

Mit szólnátok hogy ha az új cipőtők talpát teljes erőből elkezdi rugdosni az asztal alatt a "barátnőtők"?

Figyelt kérdés

3-4 éven át álmodoztam erről a csizmáról és most megkaptam ajándékba szülinapomra&karácsonyra. Érthetően nagyon vigyázok rá.

3 ültünk egy magasított bárszékes asztalnál és hirtelen azt veszem ésszre hogy teljes erőből rugdossa a cipőjével a csizma talpát. Közben ezt mondja, jééé itt az új cipőd?!

Erre ráordítottam " Miért rugdosod a lábam??!!" és hozzáfűztem hogy " Tetszene ha én is elkezdeném püfölni az új táskád?".

Ti mit csináltatok volna a helyembe? Hogyan lehet valaki ilyen idióta? Irigy lenne?


2016. jan. 9. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Mondd meg neki ,hogyha megegyszer bele rug kifizeti.Az a tied,te kaptad a szuleid fizettek ki.Ha meg folytatna akkor ervenyesuljon a szemet szemert fogat fogert.
2016. jan. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt. Illetve hozzáfűznék egy kérdést, miszerint értelmi fogyatékos-e?
2016. jan. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk 15 évesek.

Én 25 vagyok, ez az idióta pedig 38 éves.

Nem a szüleimtől kaptam, de ez lényegtelen a kérdés tekintetében.

2016. jan. 9. 16:39
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. jan. 9. 16:40
 5/5 anonim ***** válasza:
aztakurrrrva. azt hittem 10 évesek vagytok.
2016. jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!