Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáznak tartjátok a Gyakori...

Gáznak tartjátok a Gyakori Kérdések oldalt látogatni a barátnőtök/barátotok előtt?

Figyelt kérdés
Ti is csak egyedül szoktatok ide írni, titokban? Mások elől ti is titkoljátok ezt a szokásotokat? Ez miért van? Az ismerőseim között is lehet, hogy van, aki szokott ide írni, csak titkolja?

2016. jan. 6. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Társaságban a másik emberrel foglalkozom, nem a netet dúrom baromságok után... amúgy nem titkolom, sírva-röhögve szoktam idézgetni némelyik hülye kérdésre adott vicces választ.
2016. jan. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Van amikor skypeon képernyőmegosztásban nézzük az idiótábbnál idiótább kérdéseket haverokkal :D
2016. jan. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

Azt tartom problémának, hogy nem kicsit függő vagyok és rámegy az életem.

Lépek is ki.


Amúgy sokszor idézgetek dolgokat, nem tudom megállni, hogy ne.

2016. jan. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Én titokban csinálom, mert a pasim szerint itt csak elmebetegek vannak :D
2016. jan. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
37%
Én gáznak tartanám, viszont mivel a barátom nem magyar, így előtte nem gáz :D
2016. jan. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem csak előtte :D Általában, ha valaki megkérdezi, ismerem-e ezt az oldalt, azt válaszolom, hogy neeeem, nem is hallottam még róla :ooo xd
2016. jan. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Titkolom, hogy ennyit vagyok itt, de azt hogy fent vagyok tudják egy páran. Mondjuk ők olyan indokkal tudják, hogy olyan dolgokat kérdeztem meg amikre tényleg sehol nem találtam választ, meg ha nagyon olyan kérdés jött amire én tudtam a választ más meg nem nagyon akkor arra válaszolok. A többi titok:p Igazából már én is gondolkoztam rajta, hogy vajon hányan vannak itt akiknél ez publikus minden privát levelezéssel együtt stb..:D Azért titkolom, mert olyan dolgokat is írok ide, amik nagyon bennsőségesek. A barátom lenne az egyetlen az aki szinte mindent tud amit ide kiírok. De azt nem tudja hogy kiírom.
2016. jan. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

# 5


megismerkedtél egy migránssal?

2016. jan. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én nem titkolom. Van amikor a férjemmel együtt nézünk a vicces kérdéseket. Másokkal még nem került szóba :) de akkor se titkolnam
2016. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Topor G válasza:
A többség úgy tűnik, igen, mert még egy álnevet sem mer vállalni...
2016. jan. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!