Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiatalok! Péntek esti buli...

Fiatalok! Péntek esti buli vagy szombat esti buli?

Figyelt kérdés

Szerintem rendkívül fontos kérdés azoknak, akik nem buliznak minden nap, vagy csak néhány hetente tudnak összejönni, úgyhogy kérnék érveket-ellenérveket mindkettő mellett.


A BULI ALATT AZ OTTALV

ÓS ÉJSZAKÁBA NYÚLÓ BULIKAT ÉRTEM. (Nem házibulikat)

Tapasztalatból:


Péntek: Szerintem ez jobb. Suli után vége, hazamész, felkészülsz, aztán már este mentek is, reggel 5-kor mondjuk vége, szombat délben már mész haza, és lesz egy rendes vasárnapod, amikor tudsz tanulni.


Szombat: Így van egy péntek délutánod tanulni, de senkiről nem akarom feltételezni, hogy pénteki suli után már egyből tanulással kezdje. Így viszont az egész szombat a buliról szól, csak az jár a fejedben, és így nehéz szombat délutánig megtanulni jövő hétre... Persze a vasárnap meg a kijózanodásról szól, és néhányak még mennének is délelőtt templomba (ahogy én is).


Tehát még egyszer: Péntek esti buli / Szombat esti buli?



2016. jan. 16. 11:41
 1/4 anonim válasza:
Változó hogy mikor van,de a pénteket jobban szeretem pont azért amit mondtál. 18/F
2016. jan. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
En mind a ket alkalommal uzom az ipart
2016. júl. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk kaposváron szombaton már nincs semmi, csak a péntek megy a buli igazán, így nyilván akkor érdemes menni. Pedig én szívesen mennék minden nap 😃😃
2016. aug. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mármint úgy értem pénteken jönnek le sokan ag emberek
2016. aug. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!