Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen az ha egymagam indulok...

Milyen az ha egymagam indulok el az éjszakába? Lány vagyok, és közel harminc. Összes barátomnak van párja, és hát magam maradtam.

Figyelt kérdés
szórakozás, buli, szombat

2015. aug. 15. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem minden barátnődnek van egy szűzgyík haverja kinek éppen (micsoda meglepetés) nincs csaja
2015. aug. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hat... Szerintem fura. Csak mert bulizni, táncolni így nem nagyon tudsz, csak ülhetsz a bárpultnál vagy egy asztalnál és így minden pasi azt hiszi azért vagy ott hogy felszedjenek. De ha ezt akarod...:-)
2015. aug. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ez a hely a szabadban van és nagyon bejönne nekem kiülni egy üccsire a jó levegőre, csak nem tudom mennyire ciki :)
2015. aug. 15. 21:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de arra számíts hogy ittas - nem ittas pasik odamennek hozzád jó-pofizni.
2015. aug. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem voltam, mert vihar volt...
2015. aug. 16. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!