Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak szerintem aranyosak a...

Idkidc kérdése:

Csak szerintem aranyosak a meleg fiúk?

Figyelt kérdés

2016. jan. 24. 14:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Igen csak szerintem aranyosak
2016. jan. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem marhára nem vagyok aranyos. xD
2016. jan. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Wtf... Gondolom az amerikai filmes vásárlós-dumcsizós meleg fiúkra gondolsz jelenleg... Nem minden homoszexuális ilyen, csak mondom. Köztük is vannak mindenféle stílusú/rajongású/személyiségű, nem egy személy mind.


Most gondolom lepontozol, hogy kizökkentettek a yaoi/amcsi film/akármi-mániádból.

2016. jan. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Igen, csak szerinted..
2016. jan. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Sunshinedoll ***** válasza:
63%
Egy újabb tinilány, aki egy meleg barátot akar, hogy egy cosmo felett beszélgessenek a körömlakkokról :D
2016. jan. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11%
Nem mondanám aranyosnak, de különösképpen nem is zavar. Saját szíve joguk, hogy ők melyik nemhez vonzódnak, ebbe senkinek nem lehet beleszólása. Engem csak az zavar, mikor a világ tudtára adják, és pl egymás nyelvébe gabalyodva ülnek egy padon, vagy éttermekben etetik egymást. Na az már kifejezetten zavar. De igazából ez nem csak a melegekre vonatkozik, a normális párokról is ez a véleményem. Nem zavar ha meleg valaki, csak tegye kulturáltan.
2016. jan. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Lehet azért akar egy meleg fiút barátnak, mert idáig csak a s**gfej heterok hordták le majd az összes válaszukban? :D
2016. jan. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Népligetbe látogass el késő este és visszatérünk erre.
2016. jan. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

Én ezen az oldalon eddig 2 meleg fiúval beszélgettem, de mindkettő az ilyen tipikus b_zi sztereotipiák megtestesitője volt ._. Az egyik állandóan úgy köszönt, hogy hellóbelló, cicuuus:$$ És a beszélgetések során mindig babának meg cicának nevezett meg ilyen szupcsi és ehhez hasonló szavakat használt..A másik meg arról beszélt nekem, hogy annyira irigyli a lányokat, hogy sminkelhetik magukat és mindig, mikor megy valami drogériába, leragad a sminkeknél..Meg a netről küldözgetett nekem képeket, hogy ennek meg annak a csajnak olyan jó a sminkje, ő is olyat akar magának.

Néha már tényleg azt hittem, nem is meleg férfiakkal beszélgetek, hanem unatkozó, 12 éves kislányokkal, akik meleg pasiknak adják ki magukat, mert az húdevicces. De mindkettő megadta a facebook-ját is és ott beszéltünk még egy ideig és láttam, hogy nem kamu emberek, hanem tényleg ilyenek. Én ezeket egyáltalán nem mondanám aranyosnak, de kinek a paplan..xd 18L

2016. jan. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem azok.
2016. jan. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!